15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 Musí mať matný dizajn nechtov na jeseň

11. Vzory na matné nechty Rose

Pri vytváraní dizajnu nail art je zábavné experimentovať s farbou, vzormi a ozdobami. Náš ďalší výber kombinuje všetky tri prvky a vytvára štýlové nechtové umenie. Nechty sú tmavo bordové. Burgundsko je nevyhnutnou farbou jesene. Nechty majú tiež kvetinový prízvuk a drahokamy. Všetky tieto veci spolu tak dobre fungujú. Možnosti dizajnu sú nekonečné. Kvetinové šablóny si môžete kúpiť aj online, aby ste si mohli doma vynoviť vzhľad.

Vínové nechty s nechtom s ružovým akcentom pre matné nechtové vzory na jeseň

Zdroj: @badandboujee_luxe

12. Námorné a zlaté matné nechtové vzory

Ďalej tu máme krásny matný námornícky dizajn nechtov. Tento má lesklý lak so štýlovým zlatým dizajnom navrchu. Námorníctvo a zlato sú krásnymi farbami na jeseň. Tieto farby dodajú vášmu vzhľadu pôvab. Takéto nechty by pristali každému a vyzerali by úžasne na dlhších aj kratších nechtoch.

Matné námornícke a zlaté nechtové umenie pre matné nechtové vzory na jeseň

Zdroj: @nail_artist_sarah

13. Tmavo ružové matné nechty

Nechty nemusia mať ozdobné vzory a ozdoby. Môžete si len vybrať jeden v celej farbe. Všetky farby okamžite zmenia váš vzhľad a to znamená, že si krásne nechty môžete vytvárať doma ľahko. Tu použitá farba je Poetic Pink od Catrice Cosmetics. Bola by to nádherná voľba farby na jeseň, vyzerá to ešte úžasnejšie, pretože je matná.

Tmavo ružové matné nechty pre matné nechtové vzory na jeseň

Zdroj: @mypaperpolish

14. Necht s prízvukom s bielymi bodkami

Matné laky skutočne zvýrazňujú farbu. Tieto fialové nechty vyzerajú úchvatne a odvážne. Celoplošný matný lak by v takom odtieni vyzeral skvele, ale na zintenzívnenie hry so štýlom by ste mohli pridať niekoľko bielych matných nechtov. Tieto lesklé bodky vytvárajú jedinečný vzor. Niečo také by bolo skvelé na jeseň a nasledujúce sezóny. Môžete tiež experimentovať s farbou.

Biele bodkované akcentové nechty pre matné nechtové vzory na jeseň

Zdroj: @ur_nailqueen

15. Odvážne modré nechty

Buďte odvážni túto jeseň a choďte na modrú manikúru. Modré odtiene, ako je tento, dodajú vašim jesenným outfitom záblesk farby. Takéto nechty sú skvelé aj pre dámy, ktoré chcú, aby letné farby vydržali o niečo dlhšie. Modrá je všestranná a bude vyzerať štýlovo sezónu čo sezónu.

Odvážne modré nechty pre matné nechtové vzory na jeseň

Zdroj: @vanessanguyen89

16. Čierne matné nechty so vzorovaným akcentovým nechtom

Ak sa vám páčili čierne matné nechty, potom by to mohlo byť pre vás. Tieto nechty majú celoplošný čierny lak s jedným prízvukom. Akcentné nechty sú číre s funky podšitým vzorom cez vrch. Je to trendový nápad na manikúru na jeseň. Toto umenie môžete znova vytvoriť pomocou akejkoľvek farby.

Čierne matné nechty so vzorovaným akcentovým nechtom pre matné nechtové vzory na jeseň

Zdroj: @wendydazzling

17. Glitter, mramor a matný dizajn nechtov

Náš ďalší výber obsahuje matné, mramorové a trblietavé nechty v jednej manikúre! Tento funky vzhľad používa tri z najtrendovejších vzhľadov nechtov na vytvorenie štýlovej manikúry. Použité farby z neho robia skvelý nápad na nechty na jeseň. Takéto nechty môžete nosiť kdekoľvek od noci do svadby.

Glitterové, mramorové a matné nechtové vzory pre matné nechtové vzory na jeseň

Zdroj: @nail_helena1

18. Elegantné sivé matné nechty

Chcete niečo minimálne? Potom je náš ďalší výber pre vás. Tieto nechty majú jeden matný svetlošedý odtieň. Šedá vyzerá úžasne s dlhými a špicatými nechtami. Dizajn, ako je tento, je nadčasový a bude vyzerať nádherne každú sezónu.

Elegantné sivé matné nechty na matné nechty na jeseň

Zdroj: @rawbeauty.studio

19. Trendové matné a fóliové nechtové umenie

Buďte kreatívne so svojimi jesennými farbami nechtov, aby ste mohli mať funky dizajn, ako je tento. Fóliovaný akcentový necht len ​​rozžiari manikúru. Na vytvorenie tohto vzhľadu boli použité tieto produkty: Color Me Pretty Gel Polish v čiernom ríbezli a matný vrchný náter. Fólie je možné zakúpiť online v akejkoľvek farbe. Ak to nechcete vyskúšať sami, odneste tento obrázok svojmu nechtovému technikovi.

Trendy matné a fóliové nechtové vzory pre matné nechtové vzory na jeseň

Zdroj: @nailz_by_manda

20. Biely kvetinový necht Art

Tu je ďalší tmavý matný dizajn. Tento má krásny biely kvetinový prízvuk. Matná čierna je veľmi populárny lesk, takže je to skvelý nákup. Môžete to jazzovať niekoľkými spôsobmi. Kvetinky je možné vytvoriť pomocou nálepiek alebo šablón, ktoré sú k dispozícii online.

Biele kvetinové nechtové vzory pre matné nechtové vzory na jeseň

Zdroj: @leannenails

21. Maroon Coffin Nail Design

Maroon je odtieň, ktorý musíte na jeseň mať. Bol použitý na tieto štýlové nechty v tvare rakvy. Jednoduchá trendová zmena farby okamžite aktualizuje váš vzhľad pre novú sezónu. Milujeme tento teplý odtieň! Funguje na všetky nechty od krátkych po dlhé.

Maroon Coffin Nail Design for Matte Nail Designs for Fall

Zdroj: @tantalashstudio

22. Matný a lesklý

Náš ďalší výber obsahuje chladný sivý matný lak s trblietavým prízvukom. Je to elegantný vzhľad, ktorý pristane každému. Bol vytvorený pomocou Rimmel London Polish Velvet Touch, Nails Inc. Sloane Square a Nail Stencils Art – Deco Stencils. Je to skvelé kutilské umenie, ktoré môžete urobiť doma.

Matné a trblietavé pre matné nechtové vzory na jeseň

Zdroj: @nailmeright

23. Čierny matný lesk

Posledným v našom zozname je čierny matný lesk. Glitter je úžasný spôsob, ako rozžiariť matnú čiernu. Vytvára ohromujúci hotový vzhľad. Matné trblietky v akomkoľvek odtieni sú skvelou voľbou na jeseň. Funguje na akejkoľvek dĺžke nechtu. Môžete si vytvoriť svoj vlastný vzhľad s akoukoľvek matnou trblietavou farbou.

Čierne matné trblietky pre matné nechtové vzory na jeseň

Zdroj: @wintersdaughter_

Dúfame, že ste sa inšpirovali našimi vzormi matných nechtov!

Previous Post
63 super roztomilých nechtov, ktoré môžete úplne urobiť doma
Next Post
43 de tatuaje drăguțe pentru fete care îți vor topi inima