15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 kreatívnych nápadov na Halloween Halloween make -up

11. Scary Zombie Design

Bez make -upu pre zombie by sme nemohli mať zoznam make -upov na Halloween. Zombie sú klasickou halloweenskou postavou, takže sú skvelou voľbou kostýmu. Tento zombie makeup sa líši od bežného makeupu a falošnej krvi. Tento má zuby pripevnené k tvári, čo vytvára ilúziu rozpadnutých úst zombie. Môžete si vybrať jemnejší make -up takto na zvyšok tváre alebo prejsť cez vrchol s krvou.

Desivý zombie dizajn pre kreatívne nápady DIY Halloween make -upu

Zdroj: @makeupwithjodie

12. Jedinečné trblietavé líčenie

Náš ďalší výber je veľkým zdrojom inšpirácie. Používa šedé kontaktné šošovky, trblietky na celom make -up, biele riasy a ďalšie. Je to kreatívny dizajn, ktorý by bolo možné použiť na kostýmy morskej panny, kostýmy jednorožca a ďalšie. Farby môžete zmeniť tak, aby vyhovovali vašej postave. Milujeme túto myšlienku a myslíme si, že by sa dala použiť na vytvorenie jedinečného vzhľadu make -upu.

Jedinečný trblietavý make -up pre kreatívne nápady DIY Halloween make -upu

Zdroj: @lovelynightmaremakeup

13. Pearl Skeleton Design

Vytvorte si elegantný halloweensky look pomocou tohto líčenia. Tento ďalší vzhľad použil perly a metalické farby na vytvorenie kostrového dizajnu. Dizajn pokrýva iba polovicu jej tváre, čo jej dodáva atmosféru maškarnej masky. Takéto líčenie nie je strašidelné, ale umožňuje vám zapojiť sa do zábavy Halloweenu. Rekonštrukcia bude vyžadovať čas a trpezlivosť, ale bude to stáť za to.

Pearl Skeleton Design for Creative DIY Halloween makeup makeup

Zdroj: @stephanieabsher

14. Hrozná tvár na zips

Líčenie na zips je na Halloween veľmi obľúbené. Je to strašidelné, strašidelné a krvavé. Môžete to znova vytvoriť doma, pretože je k dispozícii veľa súprav líčidiel na zips. Zips môžete dať na rovnaké miesto, ako je uvedené, alebo na iné miesto, aby bol váš vzhľad jedinečný.

Hrozná tvár na zips pre kreatívne nápady DIY Halloween make -upu

Zdroj: @kellyx729

15. Make -up inšpirovaný Timom Burtonom

Náš ďalší výber ponúka ďalší iluzívny dizajn. Vďaka tomuto makeupu osoba, ktorá ho nosí, vyzerá ako z filmu Tima Burtona. Burton vytvoril ikonické halloweenske filmy a je kráľom kreatívnych, gotických a jedinečných vecí. Môžete to obnoviť pomocou niekoľkých farieb make -upu. Bude to vyžadovať iba určitú prax. Môžete si vybrať akúkoľvek postavu Tima Burtona.

Tim Burton inšpirovaný make -up pre kreatívne nápady DIY Halloween make -upu

Zdroj: @chelsea.abram.sfx

16. Červená čiapočka a návrh vlka

Červená čiapočka a vlk sú obľúbeným výberom halloweenskych kostýmov. Prečo ich nespojiť a vytvoriť jedinečný halloweensky kostým. Budete potrebovať iba kontaktné šošovky, falošnú krv a make -up. Jedná sa o jednoduchý nápad na líčenie DIY, ktorý bude vyzerať úžasne na akejkoľvek halloweenskej párty.

Červená čiapočka a vlk pre kreatívne nápady DIY Halloween make -upu

Zdroj: @reverie.artistry

17. Strašidelný atrapový make -up

Ak sa vám páčil figurínový make -up břichomluvca z predchádzajúceho príspevku, potom by sa vám mohol páčiť tento. Tento má rovnakú strašidelnú atmosféru, ale nemá vysmiate ústa. Tento kreatívny nápad na líčenie je skvelý pre každého, kto chce atrapu vzhľadu, ktorú je veľmi jednoduché znovu vytvoriť.

Strašidelný atrapový make -up pre kreatívne nápady DIY Halloween make -upu

Zdroj: @eyedolizemakeup

18. Živá kostra

Ďalej v našom zozname je tento make -up kostrovej ilúzie. Tento makeup bol vytvorený tak, aby vyzeral, že jej chýbajú oči. Vďaka tomu je dizajn kostry jedinečný a desivý. Môžete vytvoriť ilúziu pomocou klasickej bielej a sivej kostry alebo byť kreatívny a vybrať si žiarivé farby. Na internete je veľa návodov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť kostrový vzhľad.

Živá kostra pre kreatívne nápady DIY Halloween make -upu

Zdroj: @jordanphartley

19. Líčenie tvárou v tvár

Ak hľadáte niečo kreatívne, čo ohromí, potom je náš ďalší výber pre vás. Tento dizajn líčenia ponúka líčenie skeletu s odnímateľnou tvárovou maskou. Vytvára to predstavu, že si odstránila tvár. Tento make -up je strašidelný a strašidelný, takže je ideálny pre Halloween.

Líčenie tvárou v tvár pre kreatívne nápady DIY na Halloween

Zdroj: @camoeyes

20. Makeup Illusion

Náš ďalší výber má iluzívny dizajn. Má viacero očí a pier. Tento make -up je zábavný a kreatívny. Obnoviť takýto make -up bude vyžadovať prax a trpezlivosť, ale konečný výsledok bude stáť za to. Budete mať jedinečný halloweensky kostým, ktorý zamotá hlavu každému!

Makeup Illusion pre kreatívne nápady DIY Halloween make -upu

Zdroj: @mimles

21. Múmiový make -up

Múmie sú ikonickými postavami Halloweenu. Prečo si namiesto klasickej bandážovanej múmie nevytvoriť mumiový makeup z nového filmu. Tento svieži vzhľad vytvorí strašidelný kostým. Nebudete na to potrebovať veľa make -upu, stačí nejaký tmavý očný make -up, očné linky a nejaké kontakty. Je to jednoduchý, ale úžasný nápad na líčenie.

Múmiový make -up pre kreatívne nápady DIY na Halloween

Zdroj: @lizzwizzkhalifa

22. Polovičná tekvicová tvár

Milujeme, ako je možné make -up použiť na vytváranie ilúzií a strašidelných kostýmov. Vďaka tomuto ďalšiemu nápadu na líčenie vyzerá človek, ktorý ho nosí, ako keby mal polovicu tekvicovej tváre. Tento make -up je jedinečný vzhľad klasického tekvicového vzhľadu. Na internete sú k dispozícii návody, ktoré vám pomôžu vytvoriť desivú tekvicovú tvár.

Polovičná tekvicová tvár pre kreatívne nápady DIY Halloween make -upu

Zdroj: @facebeatby_dori

23. Desivé halloweenske líčenie

Posledná v našom zozname je táto strašidelná a kreatívna myšlienka make -upu na Halloween. Make -up bol použitý na vytvorenie veľkých úst s ostnatými zubami. Vytvára ilúziu, že toto sú jej ústa. Takýto make -up by na večierku vyzeral úžasne. Budete to môcť obnoviť cvičením.

Strašidelné halloweenske líčenie pre kreatívne nápady DIY halloweenskeho líčenia

Zdroj: @alyssareverchon

Dúfame, že ste sa inšpirovali našimi kreatívnymi nápadmi na DIY Halloween make -up!

Previous Post
43 najlepších nápadov a návrhov oranžového nechtového umenia
Next Post
43 Idei inspiratoare de tatuaje cu săgeți pentru femei