15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 super roztomilých narodeninových nechtov, ktoré musíte vyskúšať

31. Štýlová mani na oslavy narodenín

Ďalej tu máme ďalšiu štýlovú mani, ktorá je ideálna na narodeniny. Dnes tu máme dlhé nechty do rakvy. Všetky nechty majú iný dizajn, vrátane francúzskych špičiek, francúzskeho ombre a dokonca aj magickej viacfarebnej farby. Milujeme túto farbu, pretože vyzerá, že by bola viditeľná na morskej panne alebo jednorožcovi. Je to len trendová a krásna mani, ktorá odráža špeciálnu príležitosť.

Štýlové mani na oslavy narodenín

Zdroj: @merlin_nails

32. Nádherné a glamové nechty

Ďalší nápad na nechty je ďalší nádherný a glam! Tieto nechty majú rôzne prevedenie vrátane ombre, kamienkov a množstva flitrov v rôznych tvaroch, ako sú motýle. Je to ohromujúca mani a je ideálna pre narodeninovú princeznú! Naozaj sa nám páči, ako má jeden klinec ihličkový tvar, pretože dáva mani trendový nádych.

Nádherné a Glam Nails

Zdroj: @riyathai87

33. Sviečky a iskry

Máte radi roztomilé tortové nechtové umenie? Ak áno, pozrite sa na to. Tu máme krátke nechty a väčšina z nich je pokrytá pekne ružovou iskrou. Existuje tiež jeden prízvuk klinec, ktorý je biely s farebnými narodeninovými sviečkami! Je to zábavná a odvážna mani, ktorá pristane každému. Podobné sviečky môžete namaľovať ručne a na internete existujú návody.

Sviečky a iskry

Zdroj: @artisticnailsandmakeup

34. Trendy Mani s iniciálami a vekom

Ďalej tu máme ďalší z našich obľúbených nápadov na nechty. Tento je taký trendový a zábavný. Každý klinec je žiarivo ružový s bielym umením. Toto umenie obsahuje staroanglické iniciály s číslami 21 pre daný vek a dokonca sú tam aj plamene a hviezdy. Je to nádherný nápad na nechty a plameňový nail art musíte v súčasnej dobe mať. Môžete to znova vytvoriť v akomkoľvek veku.

Trendy Mani s iniciálami a vekom

Zdroj: @lucyjanesbeauty

35. Nechty s farebnými hviezdičkami

Staňte sa hviezdou svojich narodenín s takýmto dizajnom nechtov. Tu máme dlhé nahé nechty do rakvy. Každý z nich bol tiež ozdobený jasnými a farebnými hviezdami v rôznych odtieňoch, ako sú ružová, žltá, modrá a fialová. Je to zábava a vytváranie vyhlásení. Môžete to znova vytvoriť sami pomocou niekoľkých žiarivých farieb a šablón na nechty, ktoré je možné kúpiť online.

Farebné hviezdy

Zdroj: @sheadbeauty

36. Všetko najlepšie k narodeninám

Ďalší nápad na klinec je ďalší so správou k narodeninám. Tentoraz sú nechty modré a znázorňujú rôzne nechtové umenie, ako sú balóniky, torta a správa k narodeninám. Je to zábavný a odvážny dizajn nechtov, ktorý každému povie, že máte narodeniny. Môžete to znova vytvoriť alebo použiť akýkoľvek dizajn balónika a koláča.

Všetko najlepšie k narodeninám

Zdroj: @this_is_my_nails

37. Zábavná a trendová narodeninová mani s rokom

Existujú rôzne spôsoby, ktorými môžete k narodeninovým nechtom pridať svoj vek. Môžete mať skutočné číslo, alebo môžete skúsiť niečo také a namiesto toho uviesť rok, v ktorom ste sa narodili! Tu máme jasné nechty. Na jednej ruke je umenie ružového srdca s kamienkami a v druhej ruke je 1999. Je to zábavná mani a umožní každému uhádnuť váš vek..

Zábavné a trendové narodeninové mani s rokom

Zdroj: @qt3.14nails

38. Iskrivé nechty s číslom

Ďalej tu máme ďalšie narodeninové nechty s číslom. Tentokrát sú nechty všetky svetlo ružové s farebným trblietavým ombre. Na prízvuku je aj necht, ktorý namiesto ombre obsahuje iskrivé číslo 4. Je to krásny, odvážny a žiarivý dizajn, ktorý je ideálny pre narodeniny. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť pomocou ľubovoľného čísla.

Iskrivé nechty s číslom

Zdroj: @kt_tk1

39. Roztomilý balónový nechtový umenie

Máte radi balóny a jasné farby? Ak je to tak, je to pre teba ideálne. Tu máme fialové nechty a jeden strieborný akcentový klinec. Každý klinec je ozdobený iným umením, ako sú balóniky, strnad a ďalšie. Je to zábavný a krásny pohľad. Mani bola vytvorená s Depend Cosmetic Rachel Got Off The Plane, Big Night Out od H&M, pečiatka Happy Birthday-02 od MoYo- London a pečiatky od spoločnosti Maniology v odtieňoch Ducky, Prancing Pink a Tyquoise.

Roztomilé balónové nechtové umenie

Zdroj: @this_is_my_nails

40. 3D torty a ošetrujte nechty

Ak milujete svoju narodeninovú tortu a sladké dobroty ako šišky, potom je to pre vás! Táto mani má dlhé rakvové nechty a každý z nich má žiarivo purpurovú farbu. Nielen to, ale nechty sú tiež ozdobené 3D plátkami koláča, šišiek a kamienkami. Je to úžasná mani, ktorá je ideálna na narodeninové oslavy. Na internete nájdete mnoho návodov na 3D umenie, ako je tento.

3D torty a ošetrujte nechty

Zdroj: @trishricci_doesnails

41. Glitzy dizajn nechtov s kamienkami

Priveďte bling na svoje narodeniny s takou mani, ako je táto. Za týmto účelom je každý necht ozdobený množstvom iskrivých kamienkov rôznych tvarov a veľkostí! Je to taký očarujúci, oslnivý a výpovedný vzhľad. Návody na tento dizajn mani nájdete na stránke nechtového výtvarníka kliknutím na odkaz nižšie.

Glitzy. Iskrivý dizajn

Zdroj: @nailsbycambria

Dúfame, že vás tieto narodeninové nechty inšpirovali!

Previous Post
63 super roztomilých nechtov, ktoré môžete úplne urobiť doma
Next Post
43 de tatuaje drăguțe pentru fete care îți vor topi inima