15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 kúzelných nechtíkov, ktoré preberajú Instagram

Máte radi jednorožce? Potom ste na správnom mieste! Našli sme 43 najlepších nechtov z jednorožca. Existuje toľko rôznych nápadov, od krásnych vzorov rohov jednorožcov až po manikúru s farbami inšpirovanými magickými bytosťami. Každému tvaru a dĺžke nechtu vyhovuje niečo. Pozrite sa, ako vniesť do nechtov kúzlo a štýl.

1. Roztomilé jednorožcové nechty

Prvá myšlienka nechtov, s ktorou sa s vami musíme podeliť, je tento dizajn nechtového umenia „Born To Be A Unicorn“! Jeden klinec sa trbliece do ružova, ďalší má srdcia a hviezdy, ďalší má krásneho jednorožca a posledný klinec nesie posolstvo zrodené ako jednorožec. Tieto nechty sú super roztomilé a môžete obnoviť celý vzhľad alebo môžete skúsiť len pár.

Roztomilé nechty s jednorožcom

Zdroj: @kangannynails

2. Želé nechty inšpirované Unicorn

Želé nechty sú tento rok veľkým trendom. Tieto želé nechty mali premenu inšpirovanú magickým jednorožcom. Nechty majú na každom dve farby, aby vytvorili dúhu, a pod farbou sú tiež trblietavé, dúhovité črepy. Toto je tvorba vyhlásení a ohromujúce! Niečo také môžete znova vytvoriť aj s prízvukovým klincom na roh jednorožca.

Želé nechty inšpirované Unicorn

Zdroj: @margaritasnailz

3. Ružová & Nechty na čiernom jednorožci

Náš ďalší nápad predstavuje kombináciu jednorožca a lapača snov. Niektoré z nechtov majú farebné lapače snov, zatiaľ čo iné majú tváre jednorožcov. Existuje aj niekoľko pekne odkvapkávacích nechtov. Milujeme tieto trblietavé, magické nechty, pretože pristanú každému. Tento obrázok použite ako inšpiráciu a vytvorte podobný vzhľad alebo použite svoje obľúbené farby.

Ružové a čierne jednorožcové nechty

Zdroj: @merlin_nails

4. Pekné nechty s rohom jednorožca

Toľko krásnej manikúry môžete vytvoriť pomocou prízvukového klinca na roh jednorožca. Tu máme super roztomilý príklad. Niektoré z nechtov sú svetlo modré, niektoré sú svetlo purpurového kovového chrómu a nakoniec máte trblietavý roh jednorožca. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo použiť rôzne farby a umenie s rohom jednorožca podľa vlastného výberu.

Pekné nechty s rohom jednorožca

Zdroj: @lieve91

5. Glam Glitter Unicorn Nails

Vneste do svojich nechtov lesk, kúzlo a kúzlo s naším ďalším nápadom. Nechty sú elegantnej svetlej farby s dvoma prízvukovými nechtami. Jeden prízvuk klinec má trblietky a biele pruhy a druhý necht má trblietavý jednorožec. Tieto nechty sú veľmi roztomilé a budú sa hodiť k akejkoľvek dĺžke a tvaru nechtov.

Glam Glitter Jednorožec nechty

Zdroj: @Beautyzone39

6. Chrómové nechty Unicorn

Chrome je možné použiť na vytvorenie nádherných jednorožcových nechtov. Neberte to len tak, vyskúšajte túto manikúru! Nechty sú vo farbe chrómu fialovej a modrej farby so žiarivo bielym chrómovým nechtom. Existuje aj niekoľko pridaných drahokamov, ktoré skutočne dotvárajú hotový vzhľad. Rekreujte sa s podobnými farbami a drahokamami alebo použite rôzne magické farby na vytvorenie vlastného jedinečného dizajnu.

Chrómové nechty Unicorn

Zdroj: @nailsbykatrins

7. Dúhové jednorožcové nechty

Pastelové farby sú perfektné na vytváranie nechtov inšpirovaných jednorožcom a náš ďalší nápad je krásnym príkladom. Väčšina nechtov je svetlo ružová s dvoma prízvukovými nechtami. Akcentné nechty používajú pekný pastel a lesk, aby vytvorili dúhový efekt. Znovu vytvorte niečo také alebo pridajte akcentový klinec na roh jednorožca. K tomuto vzhľadu by sa perfektne hodil biely roh.

Dúhové jednorožec nechty

Zdroj: @nailz_ann.indigo_

8. Docela Unicorn Nail Art Design

Ďalej tu máme nápad, ktorý predstavuje nail art inšpirovaný hrivou jednorožca. Nechty sú svetlo ružové s pastelovo modrým trblietavým prízvukom. Na jednom z nechtov sú krásne srdcia a hviezdy, zatiaľ čo na druhom je dúhový jednorožec. Je to super roztomilá a pekná manikúra, ktorá pristane každému.

Docela Unicorn Nail Art Design

Zdroj: @kangannynails

9. Biele jednorožec nechty

Hľadáte roztomilé a žiarivé nechty? Potom je tento nápad pre vás ideálny. Nechty sú ružové a fialové s dvoma bielymi prízvukovými nechtami. Jeden z prízvukových nechtov znie „Som jednorožec“, zatiaľ čo druhý má pekný dizajn jednorožca s hviezdičkami. Skúste vytvoriť tento vzhľad alebo zmeňte farby tak, aby vyhovovali vášmu vlastnému štýlu.

Biele jednorožec nechty

Zdroj: @cloud_nails

10. Magické trblietavé nechty

Nemusíte ísť cez vrchol s nechtami jednorožca, skúste napríklad pekný a trblietavý vzhľad. Kratšie nechty boli namaľované svetlo iskrivou fialovou. Je to jednoduchý, ale magický vzhľad. Farby na nechty, ako je táto, pristanú každému a budú krásne vyzerať na akejkoľvek dĺžke a tvare nechtu.

Kúzelné trblietavé nechty

Zdroj: @lettslooks_

Previous Post
43 najlepších nápadov a návrhov oranžového nechtového umenia
Next Post
43 Idei inspiratoare de tatuaje cu săgeți pentru femei