15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 najlepších nápadov a návrhov oranžového nechtového umenia

31. Nádherný a odvážny dizajn nechtov

Táto ďalšia manikúra je ďalšou z našich obľúbených! Nechty majú dlhý tvar rakvy a väčšina z nich je číra. Čisté nechty sú ozdobené rôznymi oranžovými nechtami vrátane listov, kamienkov a ďalších. Niektoré nechty sú jednoducho oranžové. Toto je výroková a trblietavá mani, vďaka ktorej štýlovo vyniknete z davu.

Nádherný a odvážny dizajn nechtov

Zdroj: @nailsbymztina

32. Oranžový mramor

Mramorové umenie je tak trendy a toto je spôsob, ako ho nosiť s jasne oranžovou farbou. Tieto nechty majú dlhý a ostrý tvar stiletto. Niektoré nechty sú žlté so zlatými fóliami a kamienkami. Zatiaľ čo ostatné majú biely, oranžový a zlatý mramorový dizajn. Táto mani je ohromujúca. Obnovte celý vzhľad alebo naneste mramor na všetky nechty. Online návody na výtvarné umenie z mramoru nájdete.

Oranžové mramorové ihlové klince

Zdroj: @fiina_naillounge

33. Neónové oranžové nechty s plameňmi

Ďalej vám ukážeme ďalší dizajn plameňa. Tentokrát má väčšina nechtov živý matný oranžový odtieň, pričom jeden necht je číry s fóliovými plameňmi. Milujeme všetko o tom, od farby po holografické plamene. Holografické plamene na nechty si môžete kúpiť online, aby ste si mohli tento vzhľad vyskúšať aj vy.

Matné neónové oranžové nechty s plameňmi

Zdroj: @fiina_naillounge

34. Nechty so zlatou fóliou

Okúzlite svoje nechty dizajnom, akým je tento. Každý klinec má iný dizajn vrátane blokovej farby, zlatých fólií a dokonca aj mramorového umenia. Farby sú ohromujúce a nail art je tak trendový. Takáto mani je skvelá pre tých, ktorí chcú byť odvážni a robiť vyhlásenia. Obnovte to alebo môžete vyskúšať rôzne odtiene ružovej a oranžovej.

Nechty so zlatou fóliou s pomarančom

Zdroj: @nailsbybano

35. Rôzne odtiene oranžovej s trblietkami

Skôr v príspevku sme predstavili mani, ktorá používa rôzne odtiene oranžovej. Ak sa vám tento nápad páčil, pozrite sa aj na tento. Tu máme iný spôsob nosenia vzhľadu. Nechty sú krátke a boli použité dva rôzne odtiene oranžovej. Jeden klinec je tiež iskrivý. Je to nádherný dizajn nechtov a namiesto piatich potrebujete iba dva oranžové tóny.

Krátke oranžové nechty s trblietkami

Zdroj: @danails20

36. Aktové nechty s oranžovými pruhmi

Možno chcete vyskúšať oranžový trend, ale nechcete nechty, ktoré by boli príliš prehnané? Ak sa vám to páči, pozrite sa na túto mani. Tu máme nahé nechty do rakvy a každý z nich má na špičke nechtu diagonálny oranžový prúžok. Je to taký krásny nápad. Skúste niečo podobné alebo môžete mať všetky nahé nechty s oranžovým pruhom ako prízvukovým dizajnom.

Nahé nechty s pomarančovými prúžkami

Zdroj: @sheadbeauty

37. Glam Mani s kamienkami a kvetom

Milujeme tento ďalší dizajn nechtov! Pre tento vzhľad máme dlhé ihlové nechty. Všetky nechty majú živý a výrazný oranžový odtieň, ale niektoré nechty zdobia kamienky a krásny biely kvet. Táto mani je ohromujúca a bude vás vyniknúť. Obnovte to alebo môžete mať iba kamienky bez kvetu. Tento dizajn je ideálny pre večierky.

Glam Mani s kamienkami a kvetom

Zdroj: @fiina_naillounge

38. Trendové oranžové a čierne nechty

Ďalej vám ukážeme ďalší trendový dizajn. Nechty sú krátke a bolo použitých niekoľko rôznych vzorov. Máme blokovú farbu v dvoch odtieňoch a ostatné nechty predstavujú jedinečné čierne a oranžové umenie. Je to zábavný a odvážny dizajn a je to skvelé pre tých, ktorí chcú vyskúšať niečo nové. Skúste to alebo môžete dať vzory na všetky nechty.

Trendové oranžové a čierne nechty

Zdroj: @nailsrnd

39. Glitzy pastelové oranžové ihličkové nechty

Ďalší dizajn nechtov je ďalší glam. Dnes tu máme ostré ihličkové nechty, kde niektoré sú svetlooranžové a iskrivé, zatiaľ čo jeden necht má lesklejší vzhľad. Je to krásny dizajn nechtov a je ideálny na párty a leto. Takéto oranžové odtiene pristanú každému a tiež všetkým dĺžkam a tvarom nechtov.

Trblietavé pastelové oranžové ihličky na nechty

Zdroj: @fiina_naillounge

40. Zesty oranžové nechty

Máte radi jasné a žiarivé oranžové odtiene? Ak áno, táto mani je pre vás. Pre tento vzhľad je väčšina nechtov rovnaká ako oranžový tón. Zatiaľ čo akcentový klinec je svetlejšie oranžový s tmavším oranžovým rámom. Jedná sa o ľahko nositeľný a zábavný dizajn. Je to ďalší, ktorý je skvelý na leto.

Jemné oranžové nechty

Zdroj: @matica_ongles

41. Moderné a jedinečné mani

Ak máte radi moderné, trendové a jedinečné nechtové umenie, musíte sa na to pozrieť. Väčšina nechtov je svetlo oranžová a má jeden prízvuk. Akcentný necht má vzory čiernej čiary s pridaním striebra. Milujeme túto mani a farebná kombinácia je ohromujúca!

Moderné a jedinečné Mani

Zdroj: @nailsrnd

42. Nechty s oranžovým plameňom

Zdá sa, že plamene sú veľmi obľúbené a ako ďalšie vám ukážeme ďalší horúci dizajn. Tentoraz sú nechty nahé s umením oranžového plameňa. Obrázok ukazuje, ako úžasné plamene vyzerajú na rôznych tvaroch nechtov. Milujeme to, pretože plamene sú trendové a robia vyhlásenia. Online návody na plameňové umenie nájdete.

Oranžové plamene

Zdroj: @fiina_naillounge

43. Ľahké nechty s oranžovými špičkami

Milujete nenápadnejšie spôsoby nosenia oranžovej? Ak áno, je to pre teba. Tu máme krátke a ľahké nechty. Každý klinec má tiež oranžový hrot. Oranžové špičky pôsobia tak trendovo a umožňujú vám nosiť žiarivé farby bez toho, aby boli nechty príliš cez vrch. Na tipy môžete použiť akýkoľvek oranžový odtieň.

Ľahké nechty s oranžovými špičkami

Zdroj: @nailsrnd

Dúfame, že sa vám tieto oranžové nechty páčia a že ste sa inšpirovali k vyskúšaniu výraznej farby!

Previous Post
31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc
Next Post
51 Tatuaje Rege și Regină pentru Cupluri