15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

21 celkom bočných účesov na ples

11. Chaotický rybí vrkoč do bočného chvosta

Tento nádherný dlhý a plynulý rozcuchaný štýl vám roztočí hlavu.

Fishtail cop do bočného účesu s chvostom

Zdroj: @stephanie_danielle

Vieme, že vrkočom rybieho chvosta môže trvať dlho. Keď máte dlhé vlasy, je to časovo náročné a keď sa chystáte na ples, čas je vzácny. S ohľadom na to, prečo si nedať tento strapatý rybí chvost, ktorý sa vlieva do chvosta. Rybí chvost sa zastaví tesne pod uchom a potom si môžete dať dlhý vlnitý chvost. Vytvorenie copu z rybieho chvosta nebude trvať dlhšie ako 5 minút, uviažte ho pásom, aby ste ho zaistili na mieste, a potom vlasy obviažte pásom, aby ste ich skryli. Uistite sa, že máte výšku na hlave. Nedržte vlasy pevne, inak prídete o zdvih.

12. Rozcuchané, kučeravé vlasy s kvetmi

Táto boho atmosféra je nákazlivá!

Kučeravý účes s kvetmi na ples

Zdroj: @hair_by_zolotaya

Pozor, chlapci, tento účes vyzerá úžasne. Ste tajným fanúšikom boho? Milujete vzhľad vlasov na pláži? Je to veľmi ženské a ultra dievčenské. Je to chaotické, má kučery a môžete ho spojiť s roztomilým kvetinovým pásom, ktorý dodá vášmu štýlu.

13. Chunky Fishtail Braid

Mať husté vlasy bude vašou výhodou, keď sa rozhodnete pre cop z rybieho chvosta.

Pletený plesový účes s rybacím chvostom

Zdroj: @instibraid

Tento robustný vrkoč vyzerá veľkolepo a pomocou tohto zvláštneho zákrutu môžete zmiešať ďalší rybí chvost vychádzajúci z temena hlavy..

14. Veľké, skrútené vlasy do strany

Krútené vlasy sa dajú tak ľahko urobiť.

Veľké kučeravé vlasy do strany s kvetmi

Zdroj: @hair_by_zolotaya

Tieto vlasy silne skrútené do strán sú zamotané a vyzerajú rovnako dobre ako cop. Ak mám byť úprimná, mnoho dievčat chce na ples jednoduchý, ale efektný účes, pretože mnohé si robia vlasy samy. Ak môžete ušetriť čas svojim vlasom, máte viac času na nalíčenie! Každý si môže skrútiť vlasy, ale nie každý si môže zapletať vrkoč. Tento nádherný štýl môže súťažiť so všetkými vrkôčikmi, ktoré máte k dispozícii, takže si ho oblečte a skrúťte.

15. Chaotický, prevlečený vrkoč

Chaotický prevliekací cop má svoj vlastný štýl.

Na ples si prevlečte zapletané vlasy

Zdroj: @hair_by_zolotaya

Vyzerá to tak podrobne a zložito, ale je to také jednoduché ako chvost! Zviažte vlasy do bočného chvosta; pridajte čelenku niekoľko centimetrov nadol. Potom urobte dieru v 2-palcovej časti a siahnite cez medzeru a zospodu si ťahajte vlasy. Pokračujte v rovnakom procese, kým sa nedostanete na koniec. Skúste to ešte dnes a uvidíte sami.

16. Jednoduchý bočný chvost

Necítite vrkoče?

Jednoduchý účes s chvostom do boku

Zdroj: @hbsrevolution

Možno chcete, aby boli vaše šaty ústredným bodom večera. Ak je to tak, tento jednoduchý a mimoriadny účes bude vyhovovať vašim potrebám. Odskok si nechajte vo vlasoch a uviažte do copu. Omotajte niekoľko prameňov a máte hotovo! Aké rýchle a ľahké to bolo? Teraz môžete premýšľať nad vstupom!

17. Chaotický holandský vrkoč do pevného rybieho chvosta

Rozcuchaný holandský vrkoč, ktorý padá do rybieho chvosta-jednoduchý, ale svižný.

Tesný bočný rybí vrkoč na ples

Zdroj: @instibraid

Rybí chvost a holandské vrkoče vyzerajú elegantne, najmä ak sú zmiešané. Je to skvelé, pretože je to chaotické, takže sa nemusíte báť, že vám spadne niekoľko prameňov. Rybí chvost je udržiavaný dosť tesný, takže nie je potrebné ťahať za okraje, čo vám ušetrí čas. Keď máte rybí chvost hotový, nechajte ho tak. Dva vrkôčiky doplňte kvetinou alebo listovou vlásenkou.

18. Veľký & Objemné bočné vlasy

Je to váš ples, tak prečo to nezvýšiť?

Veľký objemný účes s bočným vrkočom

Zdroj: @hair_by_zolotaya

Veľké vlasy vyniknú a okamžite sa v nich budete cítiť ako princezná. Mať objemné vlasy vyzerá báječne a uvoľňuje vašu vnútornú divu! Tieto dievčenské vlasy pozametané do strán budú vyzerať neuveriteľne k akémukoľvek štýlu oblečenia.

19. Pletená čelenka

Kto potrebuje vlasové doplnky?

Účes s pletenou rybacou čelenkou

Zdroj: @hair_by_zolotaya

Keď vám kolíše pletený účes, ktorý vám prejde po hlave, vyzerá to ako čelenka, takže nie je potrebné nič dodávať. Vaše vlasy hovoria samy za seba. Toto si obľúbi mnoho ľudí.

20. Roztomilý pletený účes

Francúzske vrkoče a vrkoč z rybieho chvosta pôsobia tak roztomilo.

Pletený plesový účes pre dlhé vlasy

Zdroj: @hair_by_zolotaya

Začnite tým, že si vlasy zapletiete do strany. Akonáhle skončíte s menšími vrkôčikmi, môžete začať so svojim nádherným dlhým vrkočom. Malé vrkoče sa spoja do vášho dlhého rybieho chvosta, ktorý vyzerá nebesky. Uistite sa, že máte zavesených niekoľko voľných stojanov, ktoré budú orámovať vašu tvár a pôsobiť super dievčensky. Nezabudnite zvlniť predné pramene, aby ste dokončili vzhľad.

21. Veľký holandský vrkoč do rybieho chvosta

Pozrite sa na tento neskutočný mix vrkočov.

Voľný bočný zametaný rybí chvost

Zdroj: @habitsalon

Veľký holandský vrkoč hladko spadá do bočne zametaného rybieho chvosta. Možno budete musieť požiadať priateľa, aby vám pomohol s opletením chrbta, pretože neuvidíte, čo sa deje. Tento štýl je opäť možné vytvoriť úhľadne alebo chaoticky. To bude závisieť od atmosféry, do ktorej sa chystáte. Ak máte jednoduché a elegantné šaty, možno by ste sa chceli s vlasmi rozčesať. Na fotografii je úhľadný vzhľad s niekoľkými prameňmi, ktoré tvarujú tvár. Ak ste nováčik v rybom chvoste alebo v holandskom vrkoči, alebo dokonca v oboch, možno budete chcieť tento účes precvičiť, pretože môže byť celkom fádny. Cvičenie robí majstra a rozhodne bude stáť za to.

Previous Post
31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc
Next Post
51 Tatuaje Rege și Regină pentru Cupluri