15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

21 roztomilých príčeskov na tohtoročné leto

Rozmýšľate nad tým, že by ste si na leto zmenili vlasy? Existuje toľko štýlov, z ktorých si môžete vyberať, niet divu, že každý potrebuje malú inšpiráciu na vlasy. Mnoho ľudí zvykne počkať, kým uvidí účes, ktorý sa im páči, a potom si zarezervujú schôdzku s vlasmi. Myslíme si, že účes roka (alebo by som mal povedať rokov) je nádherný účes, ktorý si môžete vybrať. Označuje sa to ako lob. Inými slovami, je to dlhý bob. Lob si môžete upravovať, ako sa vám páči. Vlnité, kučery, rovné, up-do, polovičné až polovičné, štýlové, uhladené alebo strapaté. Len preto, že máte dlhý bob, nezastaví všetky možnosti stylingu, ktoré môžete mať. Stále máte istotu, že si zopnete vlasy.

Vymysleli sme pre vás 21 strihových kúskov na lob.

1. Šikmý dlhý bob s vrstvami

Šikmý lob je bizarný, roztomilý a zábavný. Po pridaní vrstiev do laloku budú vaše vlasy pôsobiť hustejšie a budú mať väčší objem. Šikmý štýl je obľúbený medzi mnohými celebritami a je obľúbený po celom svete.

Šikmý dlhý bob s vrstvami

Zdroj: @erikrharris

2. Brunette Lob + Face-Framing Balayage Highlights

Na to, aby ste sa dali ostrihať na lob, nemusíte byť blondínka, červená hlava alebo mať ružové vlasy. Ak máte brunetové vlasy, lalok vyzerá rovnako dobre ako vlasy inej farby. Miešanie balayage s lobom vyzerá úžasne. Vďaka zvýrazneniu rámovania tváre bude vaša tvár klásť dôraz.

Brunetka s dlhým bobom a zvýraznením čokolády Balayage

Zdroj: pinterest.com

3. Messy, Textured Blonde Long Bob

Milujeme trend strapatých vlasov! Strapaté vlasy sú stále trendy, takže vzhľad priamo z postele je nevyhnutnosťou, najmä keď sa z nich dokážeme dostať! Každé dievča miluje strapaté vlasy, však? Ak máte strapaté vlasy, znamená to, že sa o ne nemusíte starať každú minútu dňa, jednoducho ich nechajte ísť.

Rozcuchaný textúrovaný blond dlhý bob účes

Zdroj: @hairbysabrie

4. Rovný, uhlový dlhý Bob účes

To kričí elegantne a štýlovo. Rovný, šikmý dlhý bob predvedie vašu hranosť a štýl. Vpredu máte pohodlie dlhších prameňov s mierne kratším chrbtom.

Rovný šikmý účes s dlhým bobom

Zdroj: @cleencuts

5. Lob Haircut pre hrubé vlasy + medovo blond blonďatá melír

Ak chcete sexy, prirodzene vyzerajúci účes, môže to byť ten pravý pre vás. Mať účes v tvare lobu je zábava a môžete ho nastylovať na mnoho spôsobov. Hrubšie vlasy vyzerajú skvele v štýle dlhých bobov a pridanie medovo -blond balayage melíru je čerešnička na torte. Svetelné efekty balayage pôsobia prirodzene a dodávajú extra nádych štýlu.

Honey Blonde Balayage Long Bob Účes pre hrubé

Zdroj: @theresebybangs

6. Brunetka, rovný lob

Rovný elegantný lob vyzerá elegantne a sofistikovane. Tento štýl je vhodný pre každú príležitosť. Môže to byť očarujúce a tiež skvelé ako kauzálny štýl.

Brunetka Rovný dlhý Bob Účes

Zdroj: @camilacoelho

7. Účes Blonde Ombre Lob

Povedal niekto ombre? Nevylučujte štýl ombre. Ombre stále pokračuje, silní chlapci! Lob a blond ombre spolu vyzerajú perfektne. Zdá sa, že so všetkými novými trendmi ľudia na ombre zabúdajú, ale my sme tu na to, aby sme vám to pripomenuli.

Vlnitý blond dlhý účes Bob

Zdroj: @mlchairstylist

8. Trhaný, vrstvený lalok + karamelové báječné body

Tento strih a štýl sú ako stvorené pre fashionistky. V súčasnej dobe prebieha toľko trendov, že je neuveriteľné byť tak cool! Kráčajte po ulici a vlastnite ju s týmto štýlovým dievčaťom! Máte roztrhaný, vrstvený lob s karamelovým balayage, čo viac by ste mohli chcieť?!

Vrstvený dlhý Bob účes s karamelovými melódiami

Zdroj: @kenpavessalon

9. Lob Cut with Bangs

Máte chuť mať ofinu so svojim lobom? Odporúčame to! Rozhodnúť sa pre klasický lob a mať ofinu, vyzerá nadčasovo a štýlovo. Ak je to prvýkrát, čo máte ofinu a ste nervózni, skúste si dať dlhšiu ofinu len pre prípad, že by ste si predsa len chceli zopnúť vlasy. S týmto účesom môžete mať to najlepšie z oboch svetov. Ofina predvedie vaše oči a vždy si ju môžete nastylovať rôznymi spôsobmi. Ak máte chuť mať ofinu na tvári, skúste ju zastrihnúť pomocou bobby pinov. Ak si každý druhý deň upravujete vlasy inak, účes vás neomrzí.

Účes s dlhým bobom a ofinou

Zdroj: @cabelocurto

10. Kučeravý, textúrovaný lalok s balayage prednosťami

Pridanie kučier zvýši váš zámok. Ak sú vaše vlasy ochabnuté a bez života, skúste ich natočiť. Kučeravý, štruktúrovaný lob vyzerá úžasne a tak dievčensky. To najlepšie z Balayage dodá ten zvláštny nádych, ktorý žiadna iná technika zvýraznenia nedokáže.

Účes s dlhým bobom s kučeravou textúrou a zvýraznením Balayage

Zdroj: @rickymoica

Previous Post
31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc
Next Post
51 Tatuaje Rege și Regină pentru Cupluri