15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

21 roztomilých a ľahkých strapatých účesov

11. Docela Messy Bun Idea s objemom

Ďalej máme vlasový nápad, ktorý vyzerá priamo z rozprávky. Na tento pohľad je drdol voľný a strapatý. Vlasy sú však natočené, čo dodáva účesu eleganciu. Je to veľmi pekný účes a môžete ho nosiť na každú príležitosť. Bude to perfektné na ples, svadbu alebo na akúkoľvek udalosť, kde chcete vyzerať elegantne a štýlovo.

Docela Messy Bun Idea s objemom

Zdroj: @tonyastylist

12. Jednoduchý a ľahko nositeľný nízky drdol

Ak máte radi jednoduché účesy, potom je to pre vás to pravé. Vlasy sú zapnuté do nízkeho a voľného drdola na zátylku. Má tiež jedinečnú sponku do vlasov. Je to elegantný nápad na vlasy a bude perfektný na relaxačné dni. Môžete použiť akúkoľvek sponku do vlasov, scrunchie by vyzeralo skvele. Drdol ako tento bude najlepšie fungovať s dlhšími vlasmi.

Jednoduchý a ľahko nositeľný nízky drdol

Zdroj: @michaelgrayhair

13. Každodenný vysoký drdol so šrotovníkom

Niektoré dni jednoducho chcete účes, ktorý vyzerá štýlovo a pritom vám neprekáža. V takýchto dňoch by ste mali uvažovať o buchte, ako je táto. Vlasy sú upravené vysoko na hlavu do strapatého drdola. Po stranách sú rozpustené vlasy a drdol je doplnený drobenkou. Je to perfektný letný účes, pretože sa môžete zachovať chladne a vyzerať aj trendy.

Každodenná vysoká buchta so šrotovníkom

Zdroj: @michaelgrayhair

14. Ležérny a uvoľnený drdol

Náš ďalší nápad na vlasy je ležérny a trendový. Tu máme malý drdol, ktorý je jednoducho uviazaný na zátylku. V drdole a po stranách hlavy sú tiež rozpustené vlasy. Tento drdol vyzerá štýlovo bez námahy a bol by perfektný na rušné dni, keď nepotrebujete žiadne rozčesané vlasy, ktoré by vám prekážali, ale chcete, aby vyzerali aj roztomilé..

Ležérny a uvoľnený drdol

Zdroj: @hairtrends.19

15. Očarujúci účes s vysokým drdolom

Ďalší drdol, ktorý vám musíme ukázať, je ďalší z našich obľúbených! Tento účes ponúka veľmi očarujúci drdol s rozpustenými vlasmi po stranách. Je to veľmi romantický a elegantný drdol a je to ďalší pohľad, ktorý nám pripomína vintage účes Gibson Girl. Takéto vlasy by boli nádhernou voľbou pre špeciálnu príležitosť – určite by ste ukradli svetlo reflektorov!

Očarujúci vysoký drdol

Zdroj: @tonyastylist

16. Krásny nízky drdol s rozpustenými vlasmi

Ak všetky veľké a odvážne účesy nie sú pre vás, potom by ste mohli zvážiť takto decentnejší vzhľad. Tu máme malý a nízky drdol, ktorý je štylizovaný na zátylku. Na vrchu je malý objem a sú tam aj rozpustené vlasy. Je to elegantný a elegantný účes, ktorý vyzerá priamo z lesklej akcie na červenom koberci. Je to úžasný chaotický drdol a bude vyzerať úžasne na každom.

Krásny nízky drdol s rozpustenými vlasmi

Zdroj: @adhelinka

17. Uvoľnený drdol s vrkočom

Nemusíte si vyberať obyčajný a jednoduchý drdol, účes si môžete vyžehliť prevráteným francúzskym copom. Tu máme roztomilý a rozcuchaný drdol s krásnym vrkočom, ktorý je umiestnený na zadnej strane hlavy. Je to taký trendový nápad na vlasy a bol by perfektný na leto a na festivaly.

Uvoľnený drdol s vrkočom

Zdroj: @_beautybykaylarene

18. Roztomilý nízky drdol Updo

Ďalej tu máme roztomilý a jednoduchý strapatý drdol. Jedná sa o veľmi jednoduchý štýl, kde sú vlasy len skrútené a zviazané do nízkeho drdola. Takéto vlasy by boli perfektné na letnú svadbu alebo ples. Tento štýl môžete obnoviť na akejkoľvek dĺžke vlasov.

Chaotický nápad na nízky drdol

Zdroj: @emilyrosehannon

19. Rozcuchaný drdol s rozpustenými vlasmi

Keď príde leto alebo sa chystáte na dovolenku na pláž, potrebujete vlasy, ktoré sa dajú ľahko upravovať, nosiť a tiež sa musíte ochladiť. Tento drdol zaškrtáva všetky políčka. Vlasy sú upravené vysoko do drdola. Nie je to zložitý účes, takže ho môžete ľahko obnoviť a nebude to trvať dlho. Pretože sú vlasy tak vysoké, budú si držať aj krk, takže sa môžete zachovať chladne. Tiež tento štýl bude stále vyzerať roztomilo, ak zvlhne. Má glam look a je ako stvorený na horúce letné obdobie.

Rozcuchaný drdol s rozpustenými vlasmi

Zdroj: @michaelgrayhair

20. Elegantný vysoký drdol s uvoľnenými kučerami

Ak chcete uvoľnenejší drdol, ale nechcete, aby bol príliš strapatý, potom je tento nápad na vlasy pre vás ideálny. Tu máme krásny vysoký drdol s niekoľkými rozpustenými vlasmi vpredu. Tento drdol je trochu strapatý, ale napriek tomu je veľmi elegantný a elegantný. Je to len krajší spôsob, ako nosiť stočený drdol a je ideálny pre tých, ktorí na udalosti chcú vyzerať glam, ale chcú predviesť aj svoj jedinečný zmysel pre štýl..

Elegantný vysoký drdol s uvoľnenými kučerami

Zdroj: @hair_by_lynda

21. Messy Low Updo

Posledný účes, ktorý vám musíme ukázať, má boho atmosféru. Tento nápad na vlasy má strapatý drdol, ktorý je veľmi štýlovo upravený. Po stranách sú tiež rozpustené vlasy. Má plážový vzhľad, takže tento účes bude perfektný na leto. To by bol nádherný účes na pláž alebo na letnú svadbu.

Chaotický nízky updo

Zdroj: @blohaute

Dúfame, že ste sa inšpirovali týmito strapatými účesmi drdolov!

Previous Post
31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc
Next Post
51 Tatuaje Rege și Regină pentru Cupluri