15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 trendových spôsobov, ako nosiť krátke vlasy s ofinou

Dva z trendov, ktoré musíte mať, sú krátke vlasy a ofina. Prečo ich teda neskúsiť spoločne! Takto budete mať jeden super štýlový účes. Nielen my v StayGlam milujeme tieto nádherné účesy, ale aj celebrity! A-listers ako Emma Stone, Taylor Swift a Jennifer Lawrence boli všetci videní s nádhernými krátkymi účesmi. Aby sme vám poskytli inšpiráciu na vlasy, zostavili sme 43 spôsobov, ako nosiť krátke vlasy s ofinou. Každý má jeden nápad na vlasy, od strihov pixie až po boby. Pozrite sa a nájdite svoj nový účes!

1. Roztomilé krátke vlasy s ofinou

Prvý nápad na vlasy, ktorý by sme vám chceli ukázať, je tento bob s ofinou. Je to jednoduchý, krásny a elegantný účes. Bob sedí tesne pod bradou a má rovno cez ofinu. Takéto vlasy sa ľahko nosia a pristanú každému. Bob bude vyzerať nádherne aj s bočnými ofinkami.

Roztomilé krátke vlasy s ofinou

Zdroj: @cabelo_dasdivas

2. Krátke vlasy + ostrý podrez

Hľadáte moderný a trendový štýl, ktorý premení vaše vlasy? Potom je to pre vás. Tento nápad s krátkymi vlasmi ponúka ostrý výstrih a dlhé bočné ofiny. Podrezanie je miesto, kde sú vlasy na vrchu a na chrbte dlhé, zatiaľ čo boky vlasov sú oholené. Je to štýlový strih v chladnej farbe. Môžete vyskúšať vybranú farbu alebo sa nechať ostrihať v odtieni, ktorý si vyberiete.

Platinové blond krátke vlasy + ostrý podrez

Zdroj: @domdomhair

3. Krátke blond vlasy s ofinou

Ďalej tu máme trendový blond strih. Vlasy sú vpredu o niečo dlhšie ako vzadu a majú krátku ofinu, ktorá je mierne prehnutá na jednu stranu. Milujeme jemné vrstvy, pretože rôzne dĺžky dodávajú vlasom štruktúrovaný vzhľad. Je to nádherný nápad na vlasy a je ideálny pre dámy, ktoré chcú nový štýlový účes.

Krátke blond vlasy s ofinou

Zdroj: @emilyandersonstyling

4. Účes dlhého pixieho

Mnoho žien sa obáva, že nedokážu upraviť krátke vlasy tak, ako dlhé vlasy. Môžete však vytvoriť úžasné štýly s krátkymi vlasmi. Tu je krásny príklad. Tento dlhý strih pixie bol štylizovaný do kučier. Bočné ofiny boli tiež skrútené. Ako vidíte, kučery vytvárajú super glam a objemný účes. Takéto vlasy by boli perfektné na dni, kedy chcete ohromiť alebo na noc v meste.

Účes s dlhým pixie

Zdroj: @the.oliviadanielle

5. Ohnivé, krátke ryšavé vlasy

Buďte odvážna s takýmito vlasmi! Tento krátky zostrih je ohnivo červený odtieň. Vlasy sú rozdelené na bok a sú oholené vzadu. Existujú aj dlhé bočné ofiny. Tento účes je trendový, tvrdý a divoký. Môžete sa pokúsiť znova vytvoriť vzhľad s podobným odtieňom alebo zvoliť svetlejší alebo tmavší tón.

Ohnivé, krátke ryšavé vlasy

Zdroj: @the.oliviadanielle

6. Krátky bob s bočnými nárazmi

Ak chcete kratšie vlasy, ale nie ste pripravení na super krátke strihy, mohlo by to byť perfektné. Tento účes je bob a trafí sa tesne nad bradu, ale existujú aj bočné ofiny. S takýmito vlasmi stále získate ten krátky vzhľad, ale nie je to také dramatické ako účesy a podrezané vlasy. Je to elegantný a roztomilý nápad na vlasy, ktorý pristane každému.

Krátky Bob s bočnými nárazmi

Zdroj: @dillahajhair

7. Krátke vlasy s dlhým treskom

Chcete aktualizovať svoj vzhľad na jar a v lete? Potom si pozrite tento účes. Tu máme krásne krátke blond vlasy, ktoré sú vpredu dlhšie ako vzadu. Vlasy majú letnú atmosféru, pretože sú blond aj hnedé. Svetlá blondína dodáva prirodzenému hnedému odtieňu vzhľad bozkávaný na slnku. Je to nápad na elegantné vlasy, páči sa nám to!

Krátke vlasy s dlhým treskom

Zdroj: @lavieduneblondie

8. Bob a bangy po dĺžku brady

Ďalej máme ďalší nápad s bobom. Tento má bob, ktorý je dlhý až po bradu a má krátku ofinu. Tieto ofiny pripomínajú skôr detskú ofinu, pretože stred ofiny je dosť krátky. Je to skvelý štýl pre tých, ktorí chcú vyskúšať tento trend, pretože nejde o príliš dramatickú zmenu. Môžete sa samozrejme rozhodnúť pre ešte kratšiu ofinu.

Bob po bradu s ofinou

Zdroj: @sakurasami_

9. Roztomilý strih Pixie

Náš ďalší nápad je ďalší strih pixie. Vlasy sú krátke a majú dlhé bočné ofiny. Je to roztomilý a elegantný nápad na vlasy, ktorý pristane každému. Niečo také sa bude ľahko nosiť a ľahko upravovať. Prezentovaná farba je tiež krásna, takže na úplnú premenu vlasov vyskúšajte podobnú farbu.

Roztomilý strih Pixie

Zdroj: @emilyandersonstyling

10. Trendy sivé vlasy s ofinou

Ak chcete trendový štýl, potom je to pre vás. Tu máme krátky šedý strih s ofinou. Vlasy sú celkom krátke a ofina je rovná. Toto je ďalší príklad toho, ako môže štýlová detská ofina vyzerať, a aby ste mohli urobiť vyhlásenie, môžete ju ešte skrátiť..

Trendové, krátke sivé vlasy s ofinou

Zdroj: @delorauplifted

11. Krátky sivý strih + dlhé ofiny

Milujete sivé, krátke účesy? Potom sa pozrite na tento ďalší nápad! Tento má viac striebristý tón a strih je úplne odlišný od šedej predstavy predtým. Účes je vzadu krátky a vpredu dlhší s dlhou, bočnou ofinou. To len ukazuje, ako úžasne môže šedá vyzerať v rôznych štýloch, a ukazuje niektoré z rôznych dostupných odtieňov.

Krátky sivý strih + dlhé ofiny

Zdroj: @emilyandersonstyling

12. Vrstvený Bob s ofinou

Ďalej máme ďalší nápad s bobom. Bob, ktorý tu uvádzame, je o niečo dlhší ako niektoré z tých, ktoré sme vám predtým ukázali. Je to krásny a ľahko nositeľný štýl s jemnou ofinou. Ofina použitá v tomto štýle nemá tupý rovný strih, ale je ľahšia a dlhšia. Tento účes je ideálny pre dámy, ktoré si prvýkrát skúšajú ofinu, a pre tie, ktoré nechcú nič príliš dramatické.

Vrstvený Bob s ofinou

Zdroj: @emilyandersonstyling

13. Pikantné červené krátke vlasy

Predtým sme predstavili štýlový nápad na červené vlasy. Tu je ďalší! Tento nie je taký živý ako druhý červený štýl. Vlasy sú tu tónované a majú korenistý červený odtieň. Tiež bol zmiešaný s tmavohnedou, ktorá mu dodáva prirodzenejší vzhľad. Strih je elegantný a trendy s odstupňovaným chrbtom a dlhou ofinou. Je to úžasný štýl, ktorý pristane každému.

Ohromujúce, pikantné červené krátke vlasy

Zdroj: @lavieduneblondie

14. Krátke vrstvené vlasy s bočnými ofinami

Náš ďalší nápad predstavuje krásny krátky strih. Vlasy sú zmesou tmavohnedej a ľadovej blondínky s odstupňovaným strihom a dlhou ofinou. Je to taký elegantný a štýlový nápad na vlasy. Obnovte tento vzhľad alebo zvoľte teplejšie blond odtiene. Tak či onak, vaše vlasy budú vyzerať úžasne.

Krátke vrstvené vlasy s bočnými ofinami

Zdroj: @chloenbrown

15. Jemné ružové krátke vlasy

Hľadáte zábavný a roztomilý strih? Potom sa pozrite na tento nápad na vlasy. Vlasy sú dosť krátke a majú dlhé bočné ofiny. To, čo na tomto účese skutočne milujeme, je jemná ružová farba. Je to taký pekný a štýlový odtieň ružovej. Takéto vlasy by na jar a v lete vyzerali nádherne. Buďte odvážni a vyskúšajte to!

Jemné ružové krátke vlasy

Zdroj: @emilyandersonstyling

16. Funky krátke vlasy s ofinou

Ďalej máme funky a trendový vzhľad. Tu je krátky odstupňovaný štýl so svetlom, priamo cez ofinu. Je to super štýlový nápad a môžete obnoviť celý vzhľad alebo len vyskúšať strih farbou podľa vlastného výberu. Roztomilý cop je tiež pekný, takže vyskúšajte svoje nové krátke vlasy!

Funky krátke vlasy s ofinou

Zdroj: @emilyandersonstyling

17. Myšlienka svetlých blond krátkych vlasov

K dispozícii je toľko rôznych skratiek. Tu je trendový. Za týmto účelom sú vlasy na jednej strane kratšie ako na druhej vpredu. Tento rozdiel v dĺžke je asymetrický strih. Asymetrické účesy sú práve teraz tak štýlové a trendy. Môžete si vybrať jemný strih, ako je tento, alebo ísť na niečo dramatickejšie. Tento druh štýlu funguje perfektne aj s bočnými ofinkami.

Myšlienka svetlých blond krátkych vlasov

Zdroj: @emilyandersonstyling

18. Krátke vlasy s ofinou a blond melírom

Dávate prednosť jemnejším účesom? Potom je to pre vás. Tu uvádzané vlasy majú elegantný a krátky strih s odstupňovanou ofinou. Tento účes sa ľahko nosí, upravuje a udržuje. Je to jednoduchý a štýlový nápad na vlasy, ktorý pristane každému. Milujeme blond prednosti vpredu, vďaka ktorým strih ešte viac vynikne.

Krátke vlasy s ofinou a blond melírom

Zdroj: @dillahajhair

19. Trendy krátky sivý účes

Náš ďalší nápad je ďalší šedý štýl. Tu použitá sivá je odvážnejšia a má tmavší striebristý tón. Táto farba krásne dopĺňa krátky a jednoduchý strih! Takéto vlasy si budú vyžadovať údržbu farby a strihu, ale každodenný styling bude celkom jednoduchý. Je to trendový nápad na vlasy, ktorý je ideálny pre dámy, ktoré radi vyčnievajú z davu.

Trendový krátky sivý účes

Zdroj: @the.oliviadanielle

20. Čiernobiely strih Pixie

Nudia vás vlasy a chcete vyskúšať štýlový a moderný štýl? Potom si vyberte taký účes! Vlasy sú krátke a majú textúru s dlhou ofinou, zatiaľ čo farba je čierna a svetlo blond. Čierna a blond kombinácia dodáva vlasom chladný a trendový vzhľad. Krátke účesy, ako je tento, dobre poukážajú na vaše vnútorné rockové mláďa!

Čierny a blond strih Pixie

Zdroj: @brianacisneros

21. Krátke vlasy s krátkymi bočnými ofinami

Ďalší štýl, ktorý musíme ukázať, je tento trendový účes. Za týmto účelom sú vlasy krátke a vpredu sa predlžujú, aby sa vytvorili bočné ofiny. Je to nápad na nosenie vlasov a milujeme štýlovú farbu. Účes, ako je tento, sa najlepšie hodí k bočným ofinkám, a nie k nim. Obnovte celý vzhľad alebo majte podobný štýl vo farbe vlasov podľa vášho výberu.

Krátke vlasy s krátkymi bočnými ofinami

Zdroj: @emilyandersonstyling

22. Krátke blond vlasy oholené

Ďalej tu máme štýlový oholený strih. Vlasy majú bočnú časť s ofinou a vlasy sú krátke a oholené po bokoch a chrbte. Je to krásny nápad s blond vlasmi, ktorý bude vyzerať úžasne na každom. Takéto krátke účesy sú skvelé aj na jar a v lete.

Chladné, krátke blond vlasy s ofinou

Zdroj: @sarah_louwho

23. Krátky bob s bočnými strapcami

Ďalej v našom zozname krátkych účesov s ofinou je tento trendový krátky bob. Tento bob je veľmi krátky a má dlhé bočné ofiny. Milujeme dĺžku tohto bobu, pretože je taký štýlový a moderný. Môžete tento vzhľad znova vytvoriť alebo si vybrať bob s podobnou dĺžkou s rovnou ofinou.

Krátky Bob s bočnými strapcami

Zdroj: @aarongreniahair

24. Bob po bradu s krátkym treskom

Ďalej tu máme bob s krátkou ofinou. Vlasy sú ostrihané na bob po bradu a ofina je oveľa dlhšia ako klasická dĺžka. Dlhšia ofina je trendovým vzhľadom a je ideálna pre ženy, ktoré chcú vyskúšať niečo nové. Tieto ofiny je možné použiť aj na dlhšie bobky a kratšie strihy.

Blond Bob s ofinou

Zdroj: @chrisjones_hair

25. Elegantný skrat

Milujeme tento ďalší nápad na vlasy. Ponúkame elegantný krátky strih, ktorý sa veľmi ľahko nosí. Vlasy sú ostrihané do pixie štýlu s jemnými, ľahkými a dlhými bočnými ofinami. Je to taký elegantný a nadčasový nápad na vlasy, ktorý pristane ženám všetkých vekových skupín. S takto krátkymi vlasmi budete každý deň vyzerať sofistikovane a štýlovo.

Krátky strih s dlhými bočnými ofinami

Zdroj: @allthingsneena

26. Štýlové strieborné vlasy

Ak chcete vyskúšať nový strih a trendovú farbu, potom by to pre vás mohlo byť perfektné. Tu máme krátky a jednoduchý štýl s rovnou ofinou. Vlasy majú tiež strieborný odtieň. Milujeme farbu, pretože skutočne dráždi ten klasický strih. Vďaka týmto vlasom budete štýlovo vyčnievať z davu! Môžete tiež vyskúšať podobný strih s akoukoľvek farbou vlasov, ak striebro nie je pre vás.

Štýlové krátke strieborné vlasy

Zdroj: @samantha.snipshair

27. Roztomilý Bob so stredovou časťou

Existujú rôzne spôsoby, ako nosiť ofinu. Jeden zo štýlov, ktorý musíte mať, je ofina v strede. Tento ďalší nápad ukazuje, ako krásne nosiť tento vzhľad. Tu máme krátky a klasický bob s ofinou v strede. Okraje v štýle závesu pôsobia tak elegantne a štýlovo. Myslíme si, že vlasy sú elegantným vintage vzhľadom. Skúste s touto ofinou udržať vlasy dlhšie, pretože najlepšie vyhovujú bobom a krátkym bobom.

Roztomilý Bob so strednými časťami

Zdroj: @justinethestylist

28. Jahodové blond krátke vlasy

Ďalej vám ukážeme ďalšiu trendovú farbu a strih. Tu máme veľmi krátke vlasy s bočnou ofinou. Vlasy sú štruktúrované, trendy a sú zafarbené do červených a ružových tónov. Milujeme jahodové odtiene a myslíme si, že táto farebná kombinácia je ideálna na jar a leto. Takéto vlasy sú skvelé pre tých, ktorí chcú dramaticky zmeniť vlasy.

Jahodové blond krátke vlasy

Zdroj: @myguiltycrown

29. Odvážny nápad na červené vlasy

Tento ďalší nápad na vlasy sa tak ľahko nosí, ale aj odvážne. Tento štýl má krátky strih pixie, ktorý je ohromujúcim červeným odtieňom. Bohaté a tmavočervené odtiene, ako sú tieto, sú ideálne na okorenenie vášho jesenného a zimného vzhľadu. Ofinu skutočne milujeme, pretože nie je dramatická, ale napriek tomu krásne tvaruje tvár. Ak nepotrebujete žiadne rozčúlené vlasy, ktoré každý deň vyzerajú skvele, zvážte podobný štýl.

Krátky červený účes s ofinou

Zdroj: @hairbymakaylao

30. Kučeravý strih Pixie

Ak máte kučeravé vlasy, potom sa krátky strih môže zdať ako zlý nápad. Účesy, ako sú uvedené nižšie, však ukazujú, ako úžasné kučeravé vlasy môžu vyzerať v kratšom štýle. Tu máme krátky strih pixie s dlhšou rovnou ofinou. Ako vidíte, kučery vyzerajú tak trendovo. Kratšie štýly, ako je tento, sú ideálne na leto, pretože vaše kučery sa dajú ľahko upravovať.

Kučeravý strih Pixie

Zdroj: @gayhairday

31. Krátky strih s veľmi krátkymi treskami

Uvažujete o tom, že pôjdete veľmi krátko? Ak je to tak, musíte vidieť tento nápad na vlasy. Tu máme ostré pixie vlasy, ktoré sú po stranách super krátke. Ofina je tiež veľmi krátka. Tento účes sa ľahko nosí, udržiava a vyzerá veľmi trendovo. Milujeme túto krátku ofinu, pretože zjemňuje prednú časť vlasov a rámuje tvár. Obnovte to alebo môžete skúsiť dlhšiu ofinu. Bočná ofina môže byť najlepšou voľbou.

Nápaditý účes pre krátke vlasy pre ženy

Zdroj: @eliasvelloso

32. Farebné krátke vlasy

Tento ďalší účes je ďalším z našich obľúbených! Vlasy sú zostrihané do jednoduchého a klasického krátkeho štýlu s dlhými bočnými ofinou. To, čo skutočne milujeme, je farba. Vlasy sa miešajú od hnedého tónu po purpurový a potom do čierneho. Je to len jedinečný a farebný nápad, ktorý skutočne oživí štýl. Je to zábavný vzhľad, ktorý je ideálny na leto.

Farebné krátke vlasy

Zdroj: @myguiltycrown

33. Elegantný Bob s ofinou

Milujeme tento ďalší nápad na vlasy! Tu máme elegantný bob po bradu s rovnou ofinou. Vlasy sú tiež čierne, čo vyzerá tak nápadne s bobom. Je to ľahko nositeľný štýl, ktorý pristane každému. Vlasy budú vyzerať inak podľa toho, ako ich budete nosiť. Môže to vyzerať sofistikovane, ostro alebo dokonca môže mať vintage atmosféru. Je to na tebe.

Elegantný Bob s ofinou

Zdroj: @dudanunxs

34. Pixie strih s bočnými strhnutými nárazmi

Ak milujete strihy pixie, potom by tento účes mohol byť pre vás ideálny. Tu máme krátky a elegantný strih pixie s dlhými bočnými ofinou. Je to taký elegantný a pekný účes. Tento štýl môžete znovu vytvoriť v akejkoľvek farbe vlasov a bude vyzerať úžasne pre každého. Obnovte to alebo môžete skúsiť kratšiu ofinu.

Pixie strih s dlhými bočnými nárazmi

Zdroj: @cabelocurto

35. Inšpirovaný Bob z roku 1920

Máte radi vintage vlasy? Ak je to tak, musíte to skontrolovať. Tu nájdete bob v štýle 1920. Vlasy sú hladké s ofinou a majú krásny blond odtieň. Milujeme to, pretože nám to dáva vibrácie Daisy od Veľkého Gatsbyho. Toto je moderná a štýlová verzia vzhľadu. Je ideálny pre ženy, ktoré chcú urobiť účes svojimi vlasmi.

Inšpirovaný Bob z 20. rokov 20. storočia

Zdroj: @melmattison

36. Curly Short Cut

Ďalej tu máme ďalší kučeravý skrat. Vlasy sú tentoraz dlhé asi po bradu s roztomilou a krátkou ofinou. Je to veľmi pekný a ľahko nositeľný krátky štýl. Takýto strih je možné obnoviť aj na iných typoch vlasov, ale je skvelý na skrotenie týchto kučier. Priamo cez ofinu sa najlepšie hodí tento strih, ale môžete skúsiť dlhšiu alebo kratšiu dĺžku.

Curly Short Cut

Zdroj: @gayhairday

37. Unikátny krátky strih s ofinou

Máte radi unikátnejšie účesy? Ak áno, pozrite sa na toto. Tu máme vrstvený strih. Najdlhšia vrstva je vzadu a má približne dĺžku brady. Potom sa vlasy stále skracujú, až kým nedosiahneme najkratšie vrstvy, ktoré sú určené na ofinu. Je to chladný a ostrý strih, ktorý je ideálny pre tých, ktorí chcú neobvyklejšie vlasy.

Jedinečný krátky strih s ofinou

Zdroj: @gayhairday

38. Fialové a ružové krátke vlasy

Skôr v príspevku sme zdieľali krátky štýl s jahodovými odtieňmi. Ak sa vám tento nápad páčil, mali by ste sa pozrieť aj na tento. Dnes tu máme podobný krátky strih s ofinou, ale vlasy namiesto toho používajú fialové odtiene. Vlasy sú tmavofialové so svetlo ružovou vpredu. Je to zábavný a odvážny účes a má aj atmosféru jednorožca.

Fialové a ružové krátke vlasy

Zdroj: @myguiltycrown

39. Trendový krátky strih s bočnými strhnutými nárazmi

Ďalší nápad na vlasy je ležérnejší, trendy a ľahko sa nosí. Za týmto účelom sú vlasy kratšie okolo chrbta a bokov s dlhšími vlasmi na vrchu. Do vlasov bola zarezaná aj bočná ofina. Vlasy sú tiež rovné a čierne, takže budú skvelé pre každú sezónu. Takéto vlasy budú vyzerať úžasne na každom.

Trendový krátky zostrih s dlhými bočnými ofinami

Zdroj: @nohabutpixies

40. Kučeravý Bob s krátkym treskom

Tento ďalší nápad na vlasy má skvelú rovnováhu medzi nervóznym a roztomilým a klasickým. Vlasy sú ostrihané na krátky bob s kučerami, zatiaľ čo predná časť je ostrihaná na ostré a krátke ofiny. Je to taká skvelá kombinácia s elegantným bobom a modernou ofinou. Páči sa nám tento nápad a bude vyzerať úžasne aj s uhladenými a rovnými vlasmi.

Kučeravý Bob s krátkym treskom

Zdroj: @hair.by.sarahscherer

41. Medený Bob

Páčia sa vám nápady na ryšavé vlasy? Ak áno, pozrite sa na toto. Tu máme roztomilý bob s ofinou. Vlasy sú tiež zafarbené do medených tónov. Milujeme medené odtiene, pretože sú teplé, trendové a pristanú každému. Môžete skúsiť medenú červenú s bobom, ako je uvedené, alebo použiť farbu na kratších strihoch, ako sú pixie.

Medený Bob

Zdroj: @creature.atl

42. Roztomilý Bob s ofinou

Ďalej máme v tomto zozname jeden z najdlhších štýlov. Pre tento vzhľad sú vlasy narezané na dlhý bob s ofinou. Ukazuje to, že si vlasy nemusíte strihať príliš krátko, aby ste ich úplne zmenili. Takéto vlasy sú skvelé pre tých, ktorí chcú ísť na kotleta bez toho, aby boli príliš krátke. Milujeme farbu vlasov a ofinu. Tento bob môžete tiež obnoviť pomocou bočných ofín.

Roztomilý Bob s ofinou

Zdroj: @blend_studio

43. Kučeravý krátky strih s Vintage Vibe

Ďalší účes je ďalší s vintage atmosférou. Tu máme roztomilý a kučeravý strih, ktorý má krátku ofinu. Jedná sa o veľmi jedinečný a zábavný účes, ktorý pristane každému. Takýto strih je najvhodnejší pre kučeravé vlasy, pretože im dodáva objem a tvar. Milujeme toto vyhlásenie, ktoré robí krátky štýl.

Kučeravý krátky strih s Vintage Vibe

Zdroj: @alexandraefst

Dúfame, že ste našli cool krátky účes na vyskúšanie! Vieme, že sme to urobili.

Previous Post
31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc
Next Post
51 Tatuaje Rege și Regină pentru Cupluri