15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

21 účesov Pretty Halo Braid na vyskúšanie v roku 2019

Haló vrkoče sú krásny štýl, ktorý sa stal must-have. Milujeme tento štýl, pretože je taký univerzálny. Môžete si obliecť jeden z týchto vrkočov na bežný deň alebo ozdobiť účes tak, aby vyhovoval špeciálnym príležitostiam, ako sú svadby! Aby sme vám poskytli inšpiráciu na vlasy, našli sme 21 z najkrajších štýlov halo copu. Nájdete tu živé účesy, doplnkové vrkoče a mnoho ďalších. Existuje vrkoč, ktorý pristane každému!

1. Halo Braid s unikátnym pleteným dizajnom

Prvá myšlienka, ktorú vám musíme ukázať, je tento krásny a jedinečný účes s halóovým vrkočom. Za týmto účelom sú vlasy upravené do hrubého copu s upleteným vzorom v strede. Prámiky boli popísané ako kvetinový vzor a vytvárajú úžasný hotový účes. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo vyskúšať akýkoľvek pletený vzor.

Halo vrkoč s unikátnym pleteným dizajnom

Zdroj: @mekajoi_stylez

2. Elegantný účes

Ďalej tu máme elegantný haló vrkoč. Vlasy sú krásne spletené po celej hlave. Je to úhľadný a štýlový nápad na vlasy, ktorý by vyzeral úžasne pri akejkoľvek príležitosti. Takéto updo by bolo skvelou voľbou pre družičky alebo na iné špeciálne akcie, ako je ples.

Elegantný účes s vrkočom Halo

Zdroj: @michellehair

3. Double Halo Braid na prírodných vlasoch

Pri vytváraní svätožiarového vrkoča môžete pridať viac ako jeden vrkoč. Stačí sa pozrieť na tento účes. Vlasy boli dvakrát zapletané do vrkoča, aby vytvorili vzhľad s dvojitým zapletaním a vlasy sú vzadu rozkošné. Môžete si pozrieť tutoriál a vlasy použité na nižšie uvedenej stránke.

Double Halo Braid Style na prírodných vlasoch

Zdroj: @litvic

4. Pekný nápad s kvetinovým vrkočom

Svoje vrkoče môžete zažiariť doplnkami. Tu je nádherný príklad. Vlasy boli spletené do vrkoča a do vlasov boli pridané malé kvietky. Halo cop ako tento by bol úžasnou voľbou na svadbu alebo na špeciálnu udalosť. Pridať môžete nielen kvety, možno vyskúšate perly alebo drahokamy.

Krásny kvetinový nápad na haló vrkoč

Zdroj: @zin_zin_thaw

5. Chunky Halo Braid with Weave

Náš ďalší nápad je robustný haló vrkoč. Je to výrok a štýlový vzhľad, ktorý pristane každému! Tento účes môžete nosiť na každú príležitosť, je nadčasový a vždy bude vyzerať rozprávkovo. Pozrite sa na návod, ako vytvoriť tento cop London’s Beautii Kanál YouTube. Stylista použil vlasy kanekalon X-Pression vo farbe #33.

Chunky Halo Braid s väzbou

Zdroj: @londonsbeautii

6. Icy, Fishtail Halo Braid

Tento ďalší pletený vzhľad ponúka trendovú ľadovú farbu vlasov. Cop má klasický svätožiarový vzhľad, ale vďaka odtieňu, ktorý vytvára výraz, má moderný a štýlový nádych. Vďaka haló vrkočom si môžete rozčesať akékoľvek vlasy, ale tento vzhľad milujeme! Tento účes je ideálny pre každého, kto hľadá odvážny a nový nápad na vlasy!

Ľadový, Fishtail Halo Braid

Zdroj: @sydneyannlopezhair

7. Jednoduchý dvojitý cop

Ďalej tu máme ďalší vzhľad s dvojitým vrkočom. Je to krásny, jednoduchý a štýlový nápad na vlasy, ktorý pristane každému. Je to všestranná verzia svätožiarových vrkočov, pretože tento účes môžete nosiť kdekoľvek z kancelárie na špeciálnu príležitosť. Také vrkoče by vyzerali úžasne doplnkovo!

Jednoduchý a štýlový halo cop pre čierne vlasy

Zdroj: @stylezby_bneely

8. Francúzske a rybie chvostové haló

Ďalším spôsobom, ako môžete urobiť svoje vrkoče jedinečnými, je použitie rôznych štýlov vrkočov. Tu je nádherný príklad. Jeden vrkoč je veľký, voľný a používa klasický trojitý prameň a druhý cop má vzhľad rybieho chvosta. Je to krásny a neobvyklý štýl, ktorý by bol skvelý v dňoch, keď chcete vyzerať glam. Bolo by to perfektné aj pre družičky alebo ples.

Voľný haló vrkoč Updo

Zdroj: @michellehair

9. Vibrujúci halo cop

Náš ďalší nápad na vlasy je krásnym príkladom halo copu aj úžasnej farby vlasov. Tento robustný cop je ohromujúci a ponúka množstvo žiarivých odtieňov. Môžete skúsiť len vrkoč, ale prečo si nevyberiete aj úžasnú farbu? Takéto vlasy budú ohromovať a odlíšite sa od ostatných! Tento vzhľad je ideálny pre dámy, ktoré udávajú trend a chcú premenu vlasov.

Vibrujúci halo cop

Zdroj: @liz.colors

10. Príslušenstvo vrkočov do drdolu

Ďalej tu máme ďalší svätožiarový vrkoč, ktorý má vzadu nádherné updo. Vlasy majú vpredu mohutný cop a sú doplnené štýlovou šnúrkou. Vzadu je nádherný pletený updo, ktorý vytvára krásny vzhľad drdolu. Tento pletený účes by bol úžasný na glam príležitosť.

Príslušenstvo Halo Braid s drdolom

Zdroj: @londonsbeautii

Previous Post
31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc
Next Post
51 Tatuaje Rege și Regină pentru Cupluri