15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

63 super roztomilých nechtov, ktoré môžete úplne urobiť doma

Hľadáte nové nechtové umenie? Potom už nehľadajte! Skontrolovali sme mnoho úžasných vzorov nechtov a našli sme 63 roztomilých nechtov, ktoré musíte vidieť. Existuje úžasná škála nápadov na nechty od nepredvídateľných vzorov po výrazné farby. Naše najlepšie tipy sú perfektné pre každého, koho nudia nechty a chce skúsiť niečo nové a štýlové. Nebudete sa môcť rozhodnúť, ktorý z nich vyskúšate ako prvý!

1. Roztomilé kaktusové nechty

Najprv máme tieto super roztomilé kaktusové nechty. Na každý necht je namaľovaný iný kaktus a môžete tento vzhľad znova vytvoriť alebo si ho môžete vybrať ako prízvuk. Je to zábavný a kreatívny nápad, ktorý je ideálny pre dámy, ktoré chcú vyzerať jedinečne. Tutoriál a leštidlá použité na stránke interpreta si môžete pozrieť nižšie.

Roztomilé kaktusové nechty

Zdroj @nailsbycambria

2. Dúhové nechty

Rozžiarte svoj vzhľad týmito dúhovými pruhmi. Každý klinec má žiarivý farebný prúžok s krásnym leskom nad vrcholom. Sú veľmi pekné a farebné, je to manikúra, vďaka ktorej budete vyčnievať z davu. Na vytvorenie takýchto pruhov môžete použiť pásku a online návody sú ľahko použiteľné.

Roztomilé dúhové nechty

Zdroj: @lemoney2

3. Rozkošné zajačie nechty

Ďalej vám ukážeme rozkošný dizajn zvierat. Tieto nechty sú svetlo ružovej farby s dvoma prízvukovými nechtami. Jeden prízvuk necht má krásne ružové bodky a druhý roztomilý dizajn zajačika. Je to krásny a jedinečný nápad. Upravte vzhľad zajačika alebo použite zviera podľa vlastného výberu.

Rozkošné zajačie nechty

Zdroj: @kangannynails

4. Nechty morskej panny

Náš ďalší nápad je mermazing! Nechty sú čierne s trblietkami a je tam jeden akcentný klinec v mierke morskej panny. Je to krásny a trendový nápad. Je to perfektná manikúra pre dámy, ktoré milujú morské panny a ktoré chcú vyzerať štýlovo. Na stránke interpreta nižšie je krátky návod a môžete sa pozrieť aj na laky použité na vytvorenie vzhľadu. Milujeme túto myšlienku!

Roztomilé nechtíky morskej panny

Zdroj: @badgirlnails

5. Roztomilé Disney nechty

Disney nechty sú štýlové a roztomilé. Tu máme nádherný príklad. Tieto nechty sú čiernobiele s tmavo červenými bodkami. Dizajn bodky je veľmi jednoduchý, ak ste ho ešte neskúsili. Môžete použiť bodkovací nástroj alebo ak máte pevnú ruku, vzor urobíte tenkou kefkou. Obnovte tento vzhľad alebo vyskúšajte iné výrazné základné farby.

Roztomilé Disney nechty

Zdroj: @_beyliz_

6. Docela ružové puntíky

Tieto bodky sú také štýlové a pekné. Na nechty je použitá krásna ružová, biela a strieborná paleta farieb. Niektoré nechty sú ružovo -biele polka dot, ďalší necht je strieborný a ružový a posledný necht je biely a strieborný. Je to elegantný a trendový spôsob, ako nosiť bodky. Môžete vytvoriť tento vzhľad alebo použiť bodky s vlastným farebným kombinovaním. Bodky môžete maľovať ručne alebo použiť šablónu.

Docela ružové bodkované nechty

Zdroj: @justagirlandhernails

7. Odvážne srdcové nechty

Ďalej máme odvážny nápad na nechty, ktorý ponúka roztomilý dizajn srdca. Väčšina nechtov je tmavomodrá alebo purpurová s klincovým nechtom na každej ruke. Jeden prízvuk klinec má jedno srdce a druhý niekoľko malých srdiečok. Môžete obnoviť celý vzhľad alebo použiť jeden dizajn srdca. Aj nechty môžu mať akúkoľvek farbu.

Odvážne srdcové nechty

Zdroj: @nailz_ann.indigo_

8. Roztomilé nechty na leto

Doprajte svojim nechtom zábavný a jedinečný vzhľad s takýmto dizajnom. Nechty sú žiarivo ružové s dvoma prízvukovými nechtami. Jeden z nechtov je biely, ďalší necht je trblietavo zelený a ostatné majú super roztomilý melónový dizajn. Je to skvelý nápad na klasický nechtový dizajn z melónu a bol by to skvelý nápad na letnú manikúru alebo v dňoch, keď si chcete užiť trochu zábavy.

Roztomilé melóny na leto

Zdroj: @kt_tk1

9. Roztomilé čerešňové nechty

Milujete odvážne nechty? Potom je tento nápad perfektný! Tieto nechty majú žiarivý čerešňový vzor. Vzor dodáva nechtom roztomilú, vintage atmosféru. Môžete si ručne namaľovať čerešne, ako sú tieto, alebo si môžete kúpiť pekné nálepky na čerešňové nechty, ktoré vám poskytnú podobný vzhľad. Milujeme tento nápad na nechty!

Roztomilé čerešňové nechty

Zdroj: @superflynails

10. Elegantný matný nechtový dizajn

Náš ďalší nápad je elegantný a elegantný. Väčšina nechtov má iný dizajn. Dva z nechtov majú svetlý lak s perlou, ďalší necht je trblietavý s prúžkami, potom po celom trblietke a nakoniec svetlý klinec s malými perličkami. Obnovte všetky nechtové vzory alebo si vyberte tie, ktoré sa vám najviac páčia.

Elegantný matný nechtový dizajn

Zdroj: @ana0m

Previous Post
31 domoljubnih idej za nohte za 4. julij
Next Post
23 Bullet Journal Spread Idei pe care veți dori să le copiați