15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 prírodných líčení, ktoré sú na leto ako stvorené

11. Elegantný a glam prírodný make -up

Ďalej máme nápad na make -up, ktorý používa ružové odtiene. Preto sú pery krásne ružové a oči majú tiež ružové tóny. Očný make -up je dosť odvážny kvôli farbám, ale stále má prirodzený vzhľad. S takýmto líčením získate to najlepšie z oboch svetov – môžete predviesť svoje vizážistické schopnosti, ale aj napriek tomu zostane váš makeup prirodzený. Na výrobu tohto makeupu boli použité tieto produkty: Fenty Beauty Pro Filter Foundation, Gerard Cosmetics Brow Bar, Anastasia Beverly Hills Rich Amber Powder Bronzer a Too Faced Better Than Sex Mascara.

Elegantný a glam prírodný make -up

Zdroj: @swetlanapetuhova

12. Prírodný make -up Hľadaj modré oči

Náš ďalší nápad je jednoduchý a krásny. Oči sú prirodzené, s výnimkou riasenky a pery sú nahé. Vyzerá to, že bol použitý aj malý bronzer, ktorý dodáva pokožke žiaru a vzhľad bozkávaný na slnku. Tento make -up by bol perfektný na leto a bude tiež ľahké ho obnoviť a nosiť.

Prirodzený make -up Hľadajte modré oči

Zdroj: @keilidhmua

13. Jednoduché a štýlové líčenie

Ak máte tmavšiu pleť, potom takto štýlovo noste prírodný make -up! Boli použité hnedé očné tiene, vďaka ktorým krásne vynikne jej oči. Pery zostanú prirodzené a jej pokožka vyzerá bezchybne. Vďaka takémuto líčeniu budete vyzerať elegantne každý deň a pristane každému. Na vytvorenie tohto make -upu budete potrebovať: Fenty Beauty Pro Filter základ, Príliš tvárenú paletu prirodzených očí, Anastasia Beverly Hills Sun Dipped Glow Kit, Anastasia Beverly Hills Blush Trio Cocktail Party, Benefit Cosmetics Brow Zing Medium a Gerard Cosmetics Slay All Day Spray or výrobky ako tieto.

Jednoduché a štýlové líčenie

Zdroj: @swetlanapetuhova

14. Žiadny make -up Makeup

Hľadáte bezproblémový make -up? Potom je to pre vás. Na očiach mala len mihalnice a bola použitá lesklá nahá farba pier. Obočie bolo definované ceruzkou na obočie. Všetko, čo budete potrebovať na obnovu tohto vzhľadu, je váš obvyklý základ, riasenka a roztomilý lesk na pery. Je perfektný pre zaneprázdnené dámy na cestách, ktoré jednoducho potrebujú vyzerať štýlovo. Môžete použiť akúkoľvek farbu pery, ale snažte sa ju udržať v blízkosti prirodzeného odtieňa pier.

Žiadny make -up Makeup nehľadajte tmavú pleť

Zdroj: @slimreshae

15. Prirodzené líčenie očí + červené pery

Chcete nechať vyniknúť svoje pery? Potom vyskúšajte make -up takto! Na oči s malou riasenkou bol použitý jemný hnedý očný tieň. Pysky sú zafarbené v matnom ružovom odtieni, zatiaľ čo pokožka je bronzovaná a zvýraznená. Milujeme tento nápad na make -up, pretože použité farby skutočne zvýrazňujú farbu jej očí. Takýto make -up bude perfektný na leto a prázdniny.

Prirodzené oči a červené pery

Zdroj: @makeupby_makenzie

16. Easy Eye Makeup Look

Ďalej máme krásny vzhľad pre dámy s hnedými očami. Na očiach je len jemný pohyb lesklých očných tieňov, zatiaľ čo obočie je dokonale tvarované a definované. Je to štýlový a ľahko nositeľný vzhľad. Tento prírodný make -up môžete obliecť hore alebo dole, aby vyhovoval akejkoľvek príležitosti, a samozrejme ho môžete nosiť na akomkoľvek tóne pleti a akejkoľvek farbe očí..

Trblietavý prirodzený očný make -up

Zdroj: @chelseasmakeup

17. Odvážne obočie a neutrálne oči a pery

Ak milujete odvážne obočie, potom je tento nápad na líčenie pre vás. Obočie je elegantné a upravené ako mnoho ďalších obľúbených líčení. Jej oči majú očné tiene v zemitých hnedých farbách a farba pier je tiež veľmi jemná a prirodzená. Je to očarujúci a krásny vzhľad, ktorý je ideálny pre tých, ktorí radi nosia viac make -upu. Úplný zoznam použitých produktov si môžete pozrieť na nižšie uvedenej stránke.

Odvážne obočie a prirodzené oči a pery

Zdroj: @stephie.b_

18. Glam Eyes

Prirodzený makeup môžete očariť pridaním niekoľkých tónov navyše. Tento očný make -up je krásnym príkladom. Make -up začína svetlom vo vnútornom kútiku oka a smerom k vonkajším okrajom postupne tmavne. Na dokončenie vzhľadu bol použitý pár prirodzene vyzerajúcich rias. Ako vidíte, zmena farby len jazzuje do očí. Je to nádherné a minimálne líčenie očí a návod, ako vytvoriť vzhľad, si môžete pozrieť na nižšie uvedenej stránke. Môžete si tiež prezrieť použité produkty.

Myšlienka make -upu Glam Eye

Zdroj: @chelseasmakeup

19. Prirodzené oči a jemná ružová farba na pery

Aj keď je tento príspevok predovšetkým o myšlienkach prírodného make -upu, nemohli sme si pomôcť a pridať make -up s trochou lesku. Tieto oči sú svetlej farby s najjemnejšou striebornou iskrou. Pysky sú tiež zafarbené do jemného ružového odtieňa. Milujeme nenápadný lesk. Takto vyzerajúci make -up by bol ideálny na večernú párty alebo párty.

Prirodzené oči a jemná ružová farba na pery

Zdroj: @kat.astro

20. Prírodné letné líčenie

Našou ďalšou myšlienkou je ďalší prirodzený vzhľad s veľkým množstvom červenania. Na líčenie očí boli použité krásne neutrálne odtiene, mihalnice sú prirodzené s kabátom čiernej riasenky. Neutrálne očné tiene sa dokonale hodia k jej tónu pleti a farbe očí. Takýto make-up vám dodá slnečný bozk, ktorý bude na leto ako stvorený.

Prírodný letný nápad na líčenie

Zdroj: @sabahscloset

21. Elegantné a jemné líčenie

Ďalej vám ukážeme elegantný a štýlový nápad na líčenie. Na oči bol použitý jemný ružovo zlatý odtieň, zatiaľ čo pery majú krásny ružový tón. Použili sa aj falošné riasy, ale pre prirodzenejší vzhľad môžete použiť iba riasenku. Ak máte modré oči, rozhodnite sa pre tieto ružové tóny, vďaka ktorým budú vaše oči ešte viac popínať.

Elegantné a jemné líčenie

Zdroj: @glamgk

22. Jednoduché líčenie očí so svetlo ružovými perami

Ak chcete vyzerať veľmi prirodzene, potom je to make -up, ktorý by ste mali vyskúšať a znova vytvoriť. Oči majú tmavohnedú očnú linku, ktorá bola rozmazaná pre jemnejší efekt. Jej obočie je krásne definované, zatiaľ čo tváre majú ten prirodzene začervenaný vzhľad. Make -up je ukončený svetlou farbou pier. Je to úžasný nápad a podobný make -up pristane každému.

Jednoduché líčenie očí so svetlo ružovými perami

Zdroj: @jadeywadey180

23. Glam Natural Makeup

Posledný prirodzený make -up look, ktorý vám musíme ukázať, je minimálny, ale glam. Oči majú opäť matné neutrálne očné tiene, zatiaľ čo riasy sú jemné a lesklé. Bol použitý malý bronzer a farba pery je super štýlová. Je to ľahko nositeľný a krásny make -up nápad a dá sa obliecť alebo obliecť, aby vyhovoval akejkoľvek príležitosti.

Prirodzený make -up Pozrite sa na černošky

Zdroj: @evilyn_mua

Dúfame, že ste našli perfektný prirodzený make -up na vyskúšanie!

Previous Post
31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc
Next Post
51 Tatuaje Rege și Regină pentru Cupluri