15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 spôsobov, ako nosiť háčkované dredy v tejto sezóne

11. Krátky bob so štýlovými šnúrkami

Predtým sme v príspevku zdieľali háčkované dredy s farebnými šnúrkami. Ak sa vám páčil tento účes, musíte sa pozrieť aj na tento ďalší nápad. Tento účes je podobný, ale loketná dĺžka je kratšia. Má aj tieto nádherné farebné šnúry. Milujeme tento krásny nápad na vlasy a myslíme si, že bude vyzerať úžasne na každom. Použité vlasy: 6 balení Bobbi Boss Bae Locs (12 palcov, farba 1b).

Krátke Bob Locs so štýlovými šnúrkami

Zdroj: @nzingaimani

12. Dlhé, hodvábne dredy

Ďalší účes, ktorý vám musíme ukázať, vyzerá bez námahy krásne. Tieto dredy sú dlhé s bočnou časťou a existujú aj jemné doplnky. Je to trendový a ľahko nositeľný účes, vďaka ktorému budete vyzerať glam na každú príležitosť. Môžete si vytvoriť podobný účes alebo môžete skúsiť lokše, ktoré sú o niečo kratšie.

Dlhé háčkované dredy

Zdroj: @bby_cai

13. Bold Updo Idea

Chcete, aby boli vaše vlasy odvážne a tvorili vyhlásenia? Ak je to tak, musíte sa pozrieť na tento účes. Tu máme háčkované dredy, ktoré boli štylizované do vysokého a krásneho drdolu. Dredy sú ohromujúcim bordovým odtieňom. Je to nádherný účes, ktorý by bol ideálny pre špeciálnu príležitosť. Burgundsko pristane každému a túto farbu môžete vyskúšať aj na rôznych háčkovaných dredoch.

Myšlienka odvážnych hrôz updo

Zdroj: @thedynamiteworld

14. Textúrované háčkované dredy

Ďalej máme štýlový nápad na vlasy. Tento účes ponúka trendy dredy, ktoré sú na bočnej strane rozdelené. Háčkované dready majú tiež krúžky do vlasov. Je to všestranný účes, ktorý bude vyzerať nádherne pri akejkoľvek príležitosti, od práce po noc v meste. Znovu to vytvorte alebo môžete vyskúšať podobný štýl s dlhšou alebo kratšou dĺžkou vlasov.

Textúrované háčkované dredy

Zdroj: @curlfriendari

15. Chunky Háčkovaný Dread Bob

Tento ďalší nápad na vlasy má bohémsku atmosféru. Tu máme bob, ktorý je doplnený štýlovými šnúrami. Háčkované dready majú krásnu hnedú farbu a milujeme kovovú šnúru. Takéto vlasy budú na leto ako stvorené. Vyzeralo by to skvele aj na dovolenke na pláži. Môžete to znova vytvoriť alebo si môžete vyskúšať účes v akejkoľvek farbe a s akýmikoľvek šnúrkami.

Odvážny háčkovaný hrôza Bob

Zdroj: @naturalbabepro

16. Long Ombre Dreads

Ak máte radi ombre vzhľad, ktorý sme uviedli predtým, môže sa vám páčiť aj tento. Tu máme veľmi dlhé lokše s krásnym ombre. Vlasy začnú čierne a potom sa zmiešajú do hneda a vlasy sú ku končekom blond. Milujeme použité farby a takéto vlasy vás odlíšia od ostatných.

Dlhé háčkované dredy Ombre

Zdroj: @slayedrootsstudios

17. Čierne dredy so zlatými manžetami

Zlaté manžety sú nádherným doplnkom pre vaše vlasy. Neberte to jednoducho ako slovo, pozrite sa na nasledujúci pohľad. Tento účes ponúka úžasné dlhé háčkované dredy s kučeravými koncami. Vlasy majú tiež trendové zlaté manžety. Ako vidíte, manžety skutočne rozčesávajú vlasy. Takéto manžety si môžete kúpiť online v rôznych farbách a s rôznymi vzormi.

Štýlové háčkované dredy so zlatými manžetami

Zdroj: @sharaepalmer

18. Glam Updo Idea

Potrebujete účes na špeciálnu príležitosť? Potom by tento nápad na vlasy mohol byť pre vás ideálny. Tu máme háčkované dready, ktoré boli štylizované do úžasného updo. Updo je tak elegantné a elegantné. Modrý pop skutočne milujeme, pretože robí updo jedinečným a ukazuje aj jej individuálny štýl. Takto oblečenú updo môžete nosiť kdekoľvek z noci na svadbu.

Myšlienka Glam Updo

Zdroj: @thedynamiteworld

19. Roztomilé a krátke háčkované dredy

Ďalej pre vás máme roztomilý a krátky účes. Tieto dredy sú štylizované do krátkeho bobu. To sa tak ľahko nosí a je to tiež super štýlové. Takéto vlasy pristanú každému a pristanú každej príležitosti. Tento krátky účes je vhodný aj na leto. Znova to urobte alebo môžete vyskúšať účes v odvážnejšej farbe.

Roztomilé a krátke háčkované dredy

Zdroj: @twylachristina

20. Bohemian Locs

Ďalší účes predstavuje krásne bohémske lokše. Tento účes milujeme kvôli farbe. Je to teplý a elegantný odtieň, ktorý by bol ideálny pre tých, ktorých vlasy nudia a chcú nový vzhľad. Krátky štýl je tiež trendy a doplnok k mušle je skvelý, ak chcete letný účes. Tieto lokše môžete uchovávať až 3-4 mesiace.

Háčkovanie Bohemian Locs

Zdroj: @shanta_katierra

21. Dlhé dredy so živými šnúrami

Milujete účesy s jasnými šnúrkami? Potom sa pozrite na tento ďalší nápad. Tu máme dlhé háčkované dready a jeden lokš bol ozdobený šnúrami vo farbách červená, žltá a zelená. Je to nádherný účes, ktorý pristane každému. Obnovte to alebo skúste použiť šnúry rôznych farieb.

Dlhé dredy so živými šnúrami

Zdroj: @lielt_samrawit

22. Vysoká, polovičná žemľa

Predtým sme predstavili nádherný účes s polovičným drdolom. Ak sa vám to páčilo, musíte sa pozrieť aj na tento nápad na vlasy. Tento vzhľad ponúka veľmi vysokú polovicu drdola a polovicu dredov nechávame voľnú. Vlasy majú aj štýlové doplnky – šnúry, korálky a zlaté detaily. Je to viac buchta na výrobu vyhlásení ako tá druhá a milujeme ju. Takéto vlasy sú ako stvorené pre trendové dámy, ktoré majú rady odvážnejšie účesy.

Vysoká, polovičná žemľa

Zdroj: @billykiss

23. Medovo blond háčkované dredy

Posledný účes, ktorý vám musíme ukázať, je jeden z našich obľúbených. Tu máme krátke háčkované dredy, ktoré sú krásneho medovo blond odtieňa. Dredy majú tiež príslušenstvo. Je to štýlový vzhľad a blondínka bude na leto ako stvorená. Obnovte trendový bob alebo môžete mať blond lokše v akejkoľvek dĺžke.

Medové blond háčkované dredy

Zdroj: @kersti.pitre

Dúfame, že ste sa inšpirovali týmito super štýlovými háčkovanými dredmi!

Previous Post
31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc
Next Post
51 Tatuaje Rege și Regină pentru Cupluri