15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 najlepších nápadov pre blondínky na rok 2019

11. Idea teplých blondínok

Ak jasné blond účesy nie sú pre vás, môžete skúsiť niečo také. Vlasy sú v koreni tmavé s pridaným karamelom a svetlými blond odleskami. Karamel milujeme, pretože vytvára teplý účes a blondína je jemná, ale na zosvetlenie vlasov stačí. Je to elegantný, štýlový a ľahko nositeľný vzhľad.

Teplá blondínka zvýrazňuje nápad

Zdroj: @colorbymichael

12. Honey Blonde Highlights

Ďalej máme ďalší teplý nápad. Pre tento vzhľad je koreňová farba veľmi tmavo hnedá s pridaním medovo blond odleskov. Melír je v hornej časti trochu svetlejší a potom smerom ku končekom vlasov tmavne. Je to krásny účes a pristane každému.

Medové blondínky

Zdroj: @the_blondologist

13. Blond melír s trendovým uhlovým strihom

Ďalší nápad na vlasy ponúka trendový strih a farbu. Tu máme svetlohnedé vlasy s krásnymi blond melírmi. Vlasy sú tiež ostrihané pod uhlom, čím sú vpredu dlhšie a vzadu kratšie. Toto je jeden z našich obľúbených účesov, pretože strih musíte mať a blondínka vyzerá nádherne. Takéto vlasy sú skvelé pre dámy, ktoré potrebujú úplnú premenu vlasov.

Blond melír s trendovým uhlovým strihom

Zdroj: @hairmeroar

14. Svetlé a medovo svetlé odlesky

Ak milujete viacfarebné blondínky, potom by tento ďalší nápad mohol byť pre vás ideálny. Pre tento vzhľad majú vlasy kombináciu medu a svetlých blond odleskov. Svetlá blondína je jemnejšia ako med, ale rôzne odtiene vytvárajú krásny a prirodzene vyzerajúci účes. Takéto vlasy sú nádherné a boli by perfektné na leto.

Svetlé a medovo blond odlesky

Zdroj: @the_blondologist

15. Svetlé vlasy pre krátke vlasy

Tento ďalší nápad na vlasy je ďalší krátky strih. Tu máte tmavé vlasy so zlatistými blond odleskami. Je to ďalší krásny účes, ktorý ukazuje, ako môžete nosiť melír s kratšími vlasmi. Je to elegantný vzhľad a pristane každému. Tento účes môžete znova vytvoriť alebo vyskúšať iný odtieň blond. V každom prípade to bude vyzerať nádherne.

Blond melír pre krátke vlasy

Zdroj: @emilyandersonstyling

16. Ash Blonde

Ďalší štýlový blond odtieň, ktorý by ste mohli vyskúšať, je popolavá blond. Tento nasledujúci účes je krásnym príkladom. Tento vzhľad má tmavohnedú koreňovú farbu s nádhernými jasanovými blond odtieňmi. Je to jasný a elegantný nápad na vlasy. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo skúsiť menej blond pre jemnejší účes.

Ash Blonde Highlights

Zdroj: @hairbybrii__

17. Dark Caramel Highlights

Ďalej máme pre brunetky ďalší nápad na vlasy. Tu máme dlhé tmavohnedé vlasy s pridanými karamelovými odleskami. Teplá karamelová blondína krásne dopĺňa hnedú farbu vlasov. Je to perfektné pre dámy, ktoré si chcú zažehliť vlasy bez toho, aby boli príliš odvážne. Je to skvelé pre tých, ktorí sa pokúšajú prvýkrát o blond, pretože ak sa vám to nepáči, blondínka je subtílna a ľahko vyrastie.

Tmavé karamelové odlesky

Zdroj: @riawna

18. Glam Light Blonde Ombre

Okúzlite svoj vzhľad takýmto účesom. Vlasy sú v korienku tmavšie a potom sa k vlasom pridá žiarivá blond. Milujeme blond farbu a skutočný štýl, pretože vytvárajú taký elegantný a krásny vzhľad. Takéto vlasy pristanú každému a melíry a štýl budú vyzerať úžasne s akoukoľvek koreňovou farbou.

Svetlé blond vlasy Ombre Glam

Zdroj: @the_blondologist

19. Odvážne a svetlé blond odlesky

Hľadáte vyhlásenie, ktorým by ste urobili účes? Potom sa pozrite na tento ďalší vzhľad. Tu máme tmavohnedé vlasy s veľmi jasnými blond melírmi. Tieto zvýraznenia sú odvážnejšie než niektoré ostatné, pretože nie sú také zmiešané, čo vytvára trendový a ostrý účes. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo vyskúšať iný blond odtieň.

Odvážne a svetlé blond odlesky

Zdroj: @catherinelovescolor

20. Nápad na platinové blond vlasy

Ďalší nápad na vlasy ponúka super štýlovú platinovú blond. Pre tento vzhľad sú vlasy v koreni tmavší odtieň s platinovými blond odleskami. Do vlasov bolo pridaných veľa blond, čo vytvára výrazný vzhľad, ale pre jemnejšie vlasy môžete skúsiť pridať menej blond. Tak či onak, vaše vlasy budú vyzerať trendovo a nádherne.

Platinový nápad na blond vlasy

Zdroj: @mikaatbhc

21. Čierne vlasy s blond melírom

Blondínka vyzerá úžasne aj s čiernymi vlasmi. Neberte to jednoducho ako slovo, pozrite sa na nasledujúci pohľad. Tu máme čierne vlasy so svetlými blond odleskami. Milujeme kontrast medzi tmavými a svetlými farbami. Tento vzhľad môžete obnoviť alebo môžete k čiernym vlasom pridať odvážnejšiu blondínku ako platinu.

Čierne vlasy s blond melírom

Zdroj: @colorbymichael

22. Teplá a chladná blondína

Ďalej tu máme ďalší účes, ktorý používa dva rôzne odtiene blond. Do vlasov bol pridaný jasný platinový odtieň, ako aj teplejší zlatý tón. Farebná kombinácia je ohromujúca a určite dodá vašim vlasom šmrnc. Také vlasy pristanú každému. Obnovte vzhľad svojich hnedých vlasov, ale bude vyhovovať aj akejkoľvek inej farbe vlasov.

Teplý a chladný nápad na blond vlasy

Zdroj: @catherinelovescolor

23. Dark Blonde Highlights

Posledná myšlienka vlasov, ktorú vám musíme ukázať, je taká štýlová. Pre tento vzhľad sú vlasy v koreni čierne a do vlasov boli pridané tmavé blond odlesky. Milujeme použitú tmavú blond, pretože krásne splýva s koreňovou farbou. Takéto vlasy sú ako stvorené pre dámy, ktoré chcú vyskúšať jemnejšiu blond.

Dark Blonde Highlights

Zdroj: @colorbymichael

Dúfame, že ste sa inšpirovali týmto úžasným vzhľadom! Vieme, že sme to urobili.

Previous Post
31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc
Next Post
51 Tatuaje Rege și Regină pentru Cupluri