15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 nápadov na špinavú blond farbu vlasov na zmenu

Blonde je jednou z najobľúbenejších farieb na vlasy. Existuje toľko rôznych odtieňov, ktoré môžete vyskúšať a jeden z must-haves je špinavý blond. Špinavá blondína je tmavý blond tón, ktorý vyzerá, že bol zmiešaný s hnedou, čo viedlo k špinavému vzhľadu. Je to štýlový nápad na vlasy a bol videný na módnych ikonách ako Cara Delevingne. Aby sme vám poskytli inšpiráciu na vlasy, našli sme 43 najlepších nápadov na špinavé blond vlasy na Instagrame. Každý si nájde niečo od bobov po plážové vlny. Tento vzhľad budete chcieť vyskúšať, keď ich všetky uvidíte!

1. Tmavé až špinavé blond vlasy

Ako prvé tu máme tento krásny blond účes. Vlasy sú v koreni tmavé a potom sa menia na svetlo blond farbu. Je to ohromujúci a ľahko sa nosí vzhľad. Podobné blond odtiene môžete znova vytvoriť na akomkoľvek účese, od dlhého, ako je obrázok, až po krátke strihy, ako sú pixies a bob. Táto blond zmes dodá vašim unaveným vlasom šmrnc.

Predstava farby tmavých až špinavých blond vlasov

Zdroj: @hairby.ellen

2. Trendy Dark Blonde Bob

Boby sú jedným z najtrendovejších účesov, najmä na jar a v lete. Tak prečo neskúsiť bob s pridanou blondínkou ?! Blondínka dodá vašim vlasom zaplnený a letný vzhľad. Bob ako tento by vyzeral úžasne. Strih je nádherný a špinavá blond farba dokonale dotvára vzhľad.

Trendy tmavovlasý Bob

Zdroj: @domdomhair

3. Krásne tmavé blond vlasy

Ďalej vám ukážeme štýlový blond vzhľad. Vlasy sú v koreni tmavé a potom sa menia na krásnu blond farbu. Je to úžasná zmes blondínky, pretože vlasy pôsobia prirodzene a žiarivo. Na leto by to bola úžasná voľba, najmä s vlnami, pretože vlasy pôsobia plážovo.

Krásny nápad na tmavú blond farbu vlasov

Zdroj: @hairby.ellen

4. Teplý blond Ombre Bob

Náš ďalší nápad predstavuje blonďavý ombre bob. Vlasy sú veľmi tmavé a asi v polovici sa vlasy zafarbia do teplého blond odtieňa. To je taký trendový vzhľad s bob strihom, ombre a špinavou blond farbou. Kombinuje tri z must-have lookov. Podobné ombre môžete mať samozrejme aj na dlhých vlasoch.

Teplý blond Ombre Bob

Zdroj: @aaashleee

5. Špinavá blondínka na zlatú blond

Nie sú to len hnedé vlasy, existujú aj ďalšie tmavé odtiene, s ktorými špinavá blondínka vyzerá úžasne. Môžete to skúsiť pridať aj do iných blond farieb. Tu máme štýlový príklad. Pre tento vzhľad vlasy začínajú v tmavom, špinavom blond odtieni a potom sa zmenia na jasnú, zlatú blond. Ako vidíte, vytvára to nádherný blond účes. Takáto zmes bude vyhovovať každému!

Špinavé blond až zlaté blond vlasy

Zdroj: @the_blondologist

6. Dlhé vlasy s ofinou

Ukážte svoj ostrý a trendový zmysel pre štýl a vyskúšajte účes, akým je náš ďalší. Tento účes ponúka dlhé tmavé vlasy so špinavou blond ombre. Vzhľad je zakončený rovnou ofinou. To je taký štýlový nápad na blond vlasy. Obnovte tento dlhý účes alebo skúste kratšiu dĺžku.

Dlhé, Ombre blond vlasy s ofinou

Zdroj: @aaashleee

7. Dark Blonde Long Bob

Hľadáte ľahko nositeľný blond štýl? Potom sa musíte pozrieť na tento ďalší nápad. Vlasy majú v korienku krásny hnedý odtieň s blond pridanou asi v polovici končekov. Takéto vlasy majú nízku údržbu a ak ste v blondínke nováčik, jednoducho vám vyrastú, ak zmeníte názor. Môžete tiež pridať viac blond, ak chcete odvážnejší vzhľad.

Dark Blonde Long Bob s melírom

Zdroj: @aaashleee

8. Špinavé blond melír

Ďalej vám ukážeme ďalší plážový vzhľad. Tento účes je v koreni čierny s tmavým, špinavým blond odtieňom pridaným asi do polovice vlasov. Je to uvoľnený a trendový štýl, ktorý je na leto ako stvorený. Ak chcete vlasy ešte viac rozjasniť, môžete pridať svetlejšie blond tóny. Milujeme tento účes!

Špinavé blondínky

Zdroj: @hairbysharmichele

9. Špinavé blond vlasy so svetlými blond odleskami

Náš ďalší nápad na vlasy má jasný a očarujúci vzhľad. Vlasy začnú tmavnúť, potom prejdú do špinavého blond odtieňa a nakoniec sa vlasy zmenia na svetlo blond. Je to taký krásny farebný prechod z hnedej na blond. Je to elegantný a štýlový vzhľad, ktorý pristane každému. Dlhé vlasy, krátke vlasy, kučeravé alebo rovné zmesi, ako je táto, budú vyzerať úchvatne.

Špinavé blond vlasy so svetlými blond odleskami

Zdroj: @corynneylon_hair

10. Krátke špinavé blond vlasy

Tento ďalší účes je jedným z našich obľúbených! Tu máme špinavý blond lob. Toto je zoslabený a tmavý odtieň blond a vyzerá to tak štýlovo! Takáto blond farba je ideálna pre niekoho, kto chce skúsiť blond, ale trochu sa obáva svetlých a jasných tónov. Je to ľahko nositeľná farba, ktorá bude vyzerať úžasne na každom. Môžete skúsiť podobný blond odtieň na bob alebo na akomkoľvek strihu, ktorý máte.

Krátke špinavé blond vlasy

Zdroj: @american_salon

Previous Post
31 domoljubnih idej za nohte za 4. julij
Next Post
23 Bullet Journal Spread Idei pe care veți dori să le copiați