15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

65 zábavných spôsobov nosenia nechtov baleríny

Nechty baleríny sú v posledných sezónach stále obľúbenejšie. Móda na nechtoch sa neustále mení, ale myslíme si, že tento trend zostane v blízkej budúcnosti. Ak chcete vytvoriť nechty z baleríny, musíte zúžiť boky a špičky nechtov musia byť ploché. Nechty baleríny lepšie fungujú s dlhšími nechtami, pretože hroty potrebujú dĺžku na vyrovnanie. Navyše, keď zúžite boky nechtov, odoberáte podporu pre nechty. Všetky farby vyzerajú úžasne s týmto tvarom nechtov a keď si nechty nalakujeme, ukazuje to náš charakter a odlesk.

Pozrite sa na našich 65 zábavných balerínových nechtov a zistíte, aké farby a jazzové vzory pošteklia vašu fantáziu. Bavte sa!

1. Zlaté a nahé matné nechty

Kto dnes potrebuje lesklé nechty? Lesklé nechty sú tak v minulej sezóne dievča, ísť na matný povrch dokončiť vzhľad. Mnoho značiek lakov na nechty teraz ponúka matný vrchný lak, ktorý premení akýkoľvek lak na nechty na matný povrch. Funguje to rovnako ako lesklý vrchný lak, ale len robí nechty matnými, a nie lesklým vzhľadom. Zlato je farba, ktorá sa dobre mieša s nahým odtieňom. Pridajte k zlatým nechtom lesklý a lesklý vzhľad a nahé nechty nechajte matné. To zlepší nechty v tvare baleríny.

Zlaté a nahé matné nechty na rakve

Zdroj: pinterest.com

2. Matný bordový a nahé nechty

Ak dávate prednosť lesklému povrchu pred svojim nahým odtieňom, bude to pre vás fungovať. Pridaním matnej povrchovej úpravy na bordové nechty vyniknú obe farby na nechty. Nahé nechty budú s lesklým krycím lakom nepoškvrnené, zatiaľ čo bordové nechty budú v matnom prevedení vyzerať úžasne. Vždy môžete pridať niekoľko drahokamov na nechty, ako na fotografii vyššie, aby ste získali lesk.

Matné burgundské a nahé rakvové nechty

Zdroj: @riyathai87

3. Zlaté flitre a tmavé nahé nechty

Tmavý akt je skvelou farbou na nechty, pretože je elegantný a elegantný. Ak chcete jemnú farbu s trochou wow, môžete vždy kombinovať tmavý akt a zlato. Keď hovorím zlato, nemám na mysli len také zlaté, mám na mysli zlaté flitre!

Zlaté flitrové balerínové nechtové rakvy

Zdroj: @malishka702_nails

4. Ružové matné nechty s kamienkami

Neónový ružový odtieň zvýrazní váš tvar nechtov. Je to nádherná, zábavná a dievčenská farba. Je to živé a sexy, najmä keď pridáte kamienky! Na svoje kamienky nemusíte mať nastavený dizajn, stačí, keď sa budete riadiť tým, čo sa vám páči a čo v danej chvíli cítite.

Ružové matné nechty na rakve s kamienkami

Zdroj: @fiina_naillounge

5. Mätový a neutrálny dizajn nechtov

Mäta je letná farba, takže si vezmite svoje mätové odtiene a lakujte si nechty skôr, ako skončí leto. Mätový odtieň je všetko, čo potrebujete, aby vaše nechty vynikli. Je to zábavná farba a milujeme, ako energizujú tieto nechty!

Dizajn nechtu z mincovne a neutrálnej rakvy

Zdroj: pinterest.com

6. Jasný matný dizajn na leto

Lakovanie nechtov musí byť zábava. Leto je tiež zábava, preto zvoľte pre svoje nechty žiarivú letnú farbu. Jasná farba s matným povrchom vyzerá úžasne. Pridajte niekoľko drahokamov a vzorov na nechty, aby vynikli ešte viac.

Matný dizajn nechtov na rakve na leto

Zdroj: @riyathai87

7. Mramorový dizajn

Hľadáte niečo iné a jedinečné?

Skúste sa zabaviť nechtami s mramorovým dizajnom. Možno sa to zdá ťažké dosiahnuť, ale dali sme pre vás niekoľko jednoduchých krokov.

Ako mramorovať nechtový dizajn:

Čo budete potrebovať: pohár vody, svetlý základný lak na nechty, iné farby, ktoré si vyberiete, pásku na nechty, kokteil/tyčinku na nechty a odstraňovač laku na nechty.

Výber farieb laku na nechty:  Môžete sa rozhodnúť pre rovnaké farby ako na fotografii vyššie, alebo si môžete vybrať svoje vlastné farby. Myslíme si, že tieto farby vytvárajú najpozoruhodnejší mramorový efekt.

Vyberte si základnú farbu a aplikujte:  Pri výbere základnej farby majte na pamäti, že musí byť svetlejšia ako ostatné farby, ktoré ste si vybrali, aby mramorový vzhľad nadobudol efekt. Naneste základný náter a počkajte, kým úplne nevyschne.   

Použitie pásky na nechty:  Je to pre pokožku okolo nechtov, aby ste nedostali všetok lak na nechty všade.

Dajte si pohár vody a pridajte kvapky laku na nechty:  Pridajte niekoľko kvapiek vami zvolených lakov na nechty, všetky farby, ktoré ste si vybrali, a pokračujte v pridávaní niekoľkých kvapiek.

Pomocou koktailovej/nechtovej tyčinky krúžte: Palicou jemne krúžte vodou okolo a vytvorte dizajn.

Ponorte prsty do vody: Začnite jedným prstom a nakvapkajte ho do šálky vody tak, aby sa váš necht dotkol iba vodnej hladiny. Potom uvidíte, ako sa vám na nechte vytvára dizajn. Pokračujte všetkými ostatnými nechtami.

Keď máte pripravené všetky nechty na rukách a necháte ich uschnúť:  Pred odstránením nechtu odlepeného z pokožky musia byť vaše nechty úplne suché.

Naneste vrchný lak:  Teraz máte svoj krásny mramorový dizajn, naneste vrchný náter, buď matný alebo lesklý, podľa toho, čo uprednostňujete.

Dizajn nechtu z mramorovej rakvy

Zdroj: @classyclaws

8. Jednoduchý, zlatý dizajn nechtov

Zlato je pre víťazov! Áno, a môžete byť víťazom aj vy s týmito nádhernými zlatými, ohromujúcimi balerínovými nechtami!

Zlatý rakvový balerínový nechtový dizajn

Zdroj: @glambymeli

9. Matný dizajn s bielymi kamienkami

Krásne v ružovej a bielej farbe. Miešaním jemných odtieňov vytvoríte dievčenské, zábavné a roztomilé nechty. Tento pekne ružový lak na nechty vyzerá úžasne krásne s matným krycím lakom a bielymi kamienkami. Je to takmer ako z rozprávky!

Neutrálny matný dizajn nechtov na rakve

Zdroj: @fiina_naillounge

10. Dizajn Matte Ombre

Ak ste ešte neskúsili ombre nechty, musíte! Sú tak zábavné a vytvárajú magický záver. Po prvé, musíte si vybrať dve rôzne farby lakov na nechty. Odporúčame vám zvoliť si farby, ktoré sa navzájom veľmi líšia, aby ste videli kontrast.

Budete potrebovať:  Špongia s jednou plochou stranou, tyčinky na kokteily/nechty alebo špáradlá, alobal alebo papier na pečenie.

  1. Použite svetlú farbu, ktorú ste si vybrali a naneste na nechty.
  2. Počkajte, kým úplne nevyschne.
  3. Na rovný povrch nalejte obe farby tesne vedľa seba, okraje sa dotýkajú.
  4. Keď sa obaja spoja, pomocou kohútikovej tyčinky/paličky na nechty alebo špáradla krúžte farbami.
  5. Uchopte špongiu a naneste ju na farby na nechty.
  6. Potom špongiu naneste priamo na necht.
  7. Potom naneste na všetky nechty takto.
  8. Naneste vrchný náter.

Dokončenie môže trvať niekoľko pokusov, ale môžete to urobiť.

Matný ombre dizajn rakvy na nechty

Zdroj: @riyathai87

Previous Post
31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc
Next Post
51 Tatuaje Rege și Regină pentru Cupluri