15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 návrhov zlatých nechtov pre vašu ďalšiu cestu do salónu

Zlato je očarujúca a štýlová voľba pre vaše nechty. Je univerzálny, takže ho môžete nosiť s akoukoľvek inou farbou a nechtovým dizajnom. Nielen to, ale zlaté nechty je možné obliecť hore alebo dole, aby sa hodili na akúkoľvek príležitosť od uvoľneného dňa po špeciálnu udalosť. Vzhľadom na to, že je k dispozícii toľko nápadov, môže byť ťažké vybrať si ďalší vzhľad nechtov. Sme tu preto, aby sme vám zúžili výber a našli sme 43 úžasných zlatých nechtov. Máme krásne vzory, trblietavé nechty, trendový chróm a ďalšie. Naozaj existuje dizajn, ktorý vyhovuje každému.

1. Nahý a zlatý nechtový dizajn

Prvý nápad na zlaté nechty, ktorý vám musíme ukázať, je tento odvážny vzhľad. Tieto nechty sú dlhé a v tvare rakvy majú jeden neutrálny klinec a ostatné sú zlaté. Boli použité dva druhy zlata, jeden je lesklý a druhý je žiarivejší. Je to nádherný dizajn nechtov, ktorý ohromí. Výrobky používané na vytvorenie vzhľadu sú Cinnamon Rose Gold, Hola a Smokey Nude, ktoré sú k dispozícii od JustNails.

Nude a zlatý nechtový dizajn pre dlhé rakvy

Zdroj: @joannasnails

2. Zlaté trblietavé nechty s hviezdičkami

Náš ďalší nápad je mimo tohto sveta! Niektoré z nechtov sú zlaté trblietky a ostatné sú nahé so zlatými bodkami a hviezdičkami. Hviezdy sú ohromujúce a nechajú vaše nechty vyniknúť z davu. Hviezdy na nechty si môžete kúpiť online, aby ste si mohli podobný vzhľad vytvoriť aj doma.

Zlaté trblietavé nechty s hviezdičkami

Zdroj: @riyathai87

3. Francúzske ombre a zlaté chrómové nechty

Ďalej tu máme super štýlový vzhľad ombre. Tento dizajn obsahuje chrómové, francúzske ombre a zlaté chrómové nechtové vzory. Niektoré nechty sú tiež ozdobené. Milujeme tento nápad na nechty, pretože kombinuje ombre a chróm, čo sú dva z trendov, ktoré musíte mať. Takáto manikúra je ideálna pre dámy, ktoré chcú urobiť vyhlásenie.

Francúzske ombre a zlaté chrómové nechty

Zdroj: @riyathai87

4. Jednoduché zlaté nechty

Tieto nechty sú namaľované v úžasnom laku zlatej fólie. Je to jednoduchý a štýlový vzhľad, ktorý pristane každej dĺžke a tvaru nechtu. Lak na nechty použitý na vytvorenie vzhľadu je Zoya v odtieni „Astrid“.

Jednoduché zlaté nechty

Zdroj: @dimondsndprls

5. Oslnivý nápad na zlato a biely necht

Jedna zo skvelých vecí na zlate je, že bude dopĺňať akúkoľvek inú farbu. Elegantná farebná kombinácia, ktorú môžete vyskúšať, je zlatá a biela a nechty uvedené nižšie sú krásnym príkladom. Nechty sú dlhé a v tvare stiletta a každý necht má iný dizajn. Takáto manikúra je ideálna pre špeciálne príležitosti, kde sa chcete cítiť glam. Obnovte tento dizajn bielym lakom, zlatým trblietavým leskom a drahokamami alebo sa inšpirujte a vytvorte si vlastný oslnivý biely a zlatý vzhľad.

Oslnivé zlaté a biele ihličkové nechty

Zdroj: @margaritasnailz

6. Docela zlaté nechty

Zo zlata môžete vytvoriť elegantné nechtové umenie. Tento ďalší dizajn predstavuje chrómové nechty z tmavého zlata s tromi prízvukovými nechtami v zlatých trblietkach. Len s dvoma farbami a niekoľkými kamienkami si môžete vytvoriť úžasné nechty ako tieto. Namiesto chrómu sa môžete rozhodnúť pre matný alebo lesklý lak na nechty vo svojom obľúbenom zlatom odtieni.

Zlaté trblietky a chrómové nechty

Zdroj: @manikurka

7. Matné a zlaté rakvové nechty

Ďalej vám ukážeme trendový a očarujúci nápad na nechty. Väčšina nechtov je matných nahých a je tam jeden trblietavý klinec a jeden chrómový klinec. Dva z nahých nechtov majú tiež zlaté ozdoby. Je to nádherný vzhľad a môžete si ho znova vytvoriť alebo vyskúšať svoju vlastnú verziu. Obnovte bez chrómových a zlatých dekorácií, aby ste získali jemnejší vzhľad.

Matné a zlaté rakvové nechty

Zdroj: @riyathai87

8. Štýlové polovičné zlaté nechty

Ak hľadáte štýlové nechtové umenie na vyskúšanie, potom je tento ďalší nápad pre vás. Tu máme mäkké zlaté nechty s diagonálnym rezom svetlej farby. Tieto dve farby spolu vyzerajú úžasne a vytvárajú elegantný a trendový vzhľad. Toto nechtové umenie môžete znova vytvoriť pomocou pásky. Jednoducho namaľujte zlatú farbu a keď je suchá, pridajte pásku diagonálne a potom na jednu stranu pásky namaľte druhú farbu. Návody nájdete na internete. Použité farby sú OPI Cosmo-Not Tonight Honey! a Jessica Cosmetics Jednoducho Sexy.

Štýlové polovičné nechty

Zdroj: @mvargas_nails

9. Matné čierne nechty so zlatom

Ďalšou chladnou kombináciou farieb, ktorú môžete vyskúšať, je čierna a zlatá. Náš ďalší nápad na nechty ukazuje, ako štýlovo nosiť tieto farby! Tu máme čierne matné nechty do rakvy s trendovým zlatým dizajnom. Je to nádherný nápad na nechty a urobí vyhlásenie. Takýto dizajn je najvhodnejší pre dlhšie nechty, pretože môžete predviesť toto krásne zlaté nechtové umenie.

Čierne matné nechty so zlatou fóliou

Zdroj: @mayras.nails

10. Zlaté trblietavé rakvové nechty

Máte radi trblietavé nechty? Tento nápad je pre vás! Tu máme nechty z rakvy, ktoré sú pokryté oslnivým zlatým leskom. K dispozícii sú tiež dva prízvuk nechty so zlatými trblietkami a zvyšok nechtu je nahý. Je to ohromujúca sada nechtov, ktorá by bola ideálna na párty alebo špeciálne príležitosti. Výrobky používané na vytvorenie vzhľadu a miesto, kde ich môžete kúpiť, si môžete pozrieť na nižšie uvedenej stránke klinec.

Zlaté trblietavé rakvové nechty

Zdroj: @joannasnails

Previous Post
31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc
Next Post
51 Tatuaje Rege și Regină pentru Cupluri