15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 najlepších nápadov na krátke červené vlasy, ktoré milujeme za rok 2019

Potrebujete inšpiráciu na vlasy, pretože chcete nový krátky strih? Možno ste vo vlasoch uväznení a chcete vyskúšať inú farbu vlasov? Ak je to tak, toto je miesto, kde musíte byť! Dali sme dohromady 23 najštýlovejších myšlienok na krátke červené vlasy. Krátke vlasy sa stali jedným z najobľúbenejších lookov a červená je jedným z najhorúcejších farebných trendov, tak ich skombinujte a máte jeden úžasný účes! Máme pre každého niečo, či už chcete vyskúšať roztomilého pixieho, chcete medeného boba ako Emma Stone alebo chcete ukázať svoju odvážnu a odvážnu stránku ako Rihanna. Pozrite sa, že sa nebudete môcť rozhodnúť, ktorý je váš obľúbený!

1. Elegantná medená asymetrická lob

Prvá myšlienka vlasov, ktorú vám musíme ukázať, je tento nádherný medený lob. Za týmto účelom sú vlasy skrátené pod uhlom, vpredu sú dlhšie a vzadu kratšie. Má bočnú časť a farbu má nádherný červený medený odtieň. Takéto vlasy pristanú každému a budú vyzerať elegantne a štýlovo pre každú príležitosť. Môžete vytvoriť dlhý bob alebo ísť o niečo kratšie.

Elegantná medená asymetrická lob

Zdroj: @raquelbugsmakeup

2. Roztomilý červený dlhý bob

Ak dávate prednosť výrazným červeným farbám, tento nápad na vlasy je pre vás. Tu máme roztomilý a kučeravý dlhý bob. V koreni sú vlasy tmavšie a potom sa zmenia na jasne červený odtieň. Je to trendový účes a je ideálny pre dámy, ktoré radi urobia vyhlásenie. Môžete mať taký červený bob a upraviť ho pomocou kučier, ako je uvedené, alebo by to vyzeralo úžasne elegantne a rovno.

Roztomilý červený dlhý bob

Zdroj: @kellyawesomesauce

3. Dlhý červený strih Pixie

Ďalej tu máme ďalší trendový krátky účes. Vlasy sú po stranách ostrihané veľmi nakrátko a navrchu sú dlhšie. Má aj bočnú časť. Milujeme farbu tohto účesu, pretože je veľmi tmavý a potom sa zmení na živú červenú. Je to nádherný účes a farba. Niečo také by bolo perfektné pre dámy, ktoré chcú úplnú premenu vlasov.

Dlhý červený strih Pixie

Zdroj: @am.beauty.hair

4. Jasný a odvážny červený bob

Nasledujúci účes ponúka jasný a odvážny bob. Za týmto účelom sú vlasy skrátené tesne pod bradou a sú zafarbené tmavými a svetlo červenými tónmi. Je to úžasný a žiarivý účes, ktorý by vyhovoval každému. Strih môžete znova vytvoriť alebo vyskúšať podobnú farbu na kratšom štýle. Farby by vyzerali úžasne aj s dlhým bobom!

Jasný a odvážny účes Red Bob

Zdroj: @am.beauty.hair

5. Krátky červený asymetrický strih

Hľadáte účes, ktorým by ste vynikli z davu? Ak áno, je to pre teba. Vlasy sú vzadu veľmi krátke a na jednej strane sú dlhšie, čo im dodáva trendový asymetrický vzhľad. Milujeme strih a farba je tiež nádherná. Je to jasný a žiarivý nápad na vlasy, ktorý je štýlovým vyhlásením.

Krátky červený asymetrický strih

Zdroj: @bonnie_elise05

6. Dark to Bright Red Bob

Ak uvažujete o vyskúšaní červeného bobu, pozrite sa na tento účes. Je to super štýlový príklad. Vlasy sú vpredu ostrihané tesne pod bradu a vzadu sú o niečo kratšie. Pokiaľ ide o farbu, korene sú tmavé a potom sa vlasy spoja do nádherného červeného odtieňa. Je to trendový krátky účes a každému pristane úžasne. Znova to urobte alebo môžete skúsiť jasnejšiu červenú farbu, ak chcete odvážnejší bob.

Účes tmavého až jasne červeného boba

Zdroj: @kellyawesomesauce

7. Vrstvený strih + jemná červená farba

Existuje toľko rôznych odtieňov červenej. To znamená, že existuje červená farba, ktorá vyhovuje každému, a ak všetky živé farby nie sú pre vás, mohlo by to byť viac toho, čo hľadáte. Tento účes je zafarbený do jemnej červenej farby s medenými tónmi. Ako vidíte, stále môžete mať úžasný červený vzhľad, ale decentnejším spôsobom. Niečo také bude vyhovovať každému a je perfektné pre tých, ktorí nechcú červenú, ktorá je príliš odvážna. Vyskúšajte si aj účes, alebo môžete vyskúšať podobnú farbu na strihu bob alebo pixie.

Krátky vrstvený červený účes

Zdroj: @shmoakin_hair

8. Bohaté, tmavočervené vlasy

Ďalej tu máme ohromujúci účes, ktorý bude ohromovať. Tu máme bob strih, ktorý je zafarbený do bohatého, tmavočerveného odtieňa. Je taká odvážna a taká farba vám dodá celkovú úpravu vlasov. Táto červená je jednou z obľúbených a bude vyzerať úžasne s akýmkoľvek účesom. Boby sú trendový vzhľad na vyskúšanie a takýto červený účes prevedie vaše vlasy od fádnych po báječné.

Bohaté, tmavočervené vlasy

Zdroj: @all_hair_things

9. Fiery Red Pixie Cut

Pixie účesy sa stali tak populárnymi. Mnoho celebrít vyskúšalo vzhľad a možno by ste mali aj vy! Tento ďalší nápad na vlasy je nádherným príkladom strihu pixie. Vlasy sú po stranách ostrihané veľmi nakrátko a navrchu sú trochu dlhšie. Je sfarbený aj do ohnivo červeného odtieňa. Všetko, čo sa týka tohto účesu, je trendy a ohromujúce! Obnovte tento strih pixie alebo vyskúšajte odvážnejší červený odtieň. V každom prípade to urobí vyhlásenie.

Fiery Red Pixie Cut

Zdroj: @emilyandersonstyling

10. Jasne červená lalok

Náš ďalší nápad je ďalší dlhý bob. Tento lob má čierne korienky a potom sa vlasy zmenia na jasnú a krásnu červenú farbu. Milujeme čiernu a červenú, pretože kontrast medzi farbami skutočne dáva vyniknúť červenej. Vlasy sú tiež zastrihnuté pod uhlom, takže sú vpredu dlhšie ako vzadu. Môžete to znova vytvoriť alebo vyskúšať všetky ryšavé vlasy bez čiernej. Trblietky sú samozrejme úplne voliteľné, ale milujeme pridanú iskru!

Jasne červená lalok

Zdroj: @monarchhairco

Previous Post
31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc
Next Post
51 Tatuaje Rege și Regină pentru Cupluri