15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 lesklých nechtov s diamantmi, na ktoré sa nemôžeme prestať pozerať

11. Dizajn neónovo žltého nechtu

Ďalej vám ukážeme ďalší letný nápad na nechty. Pre tento vzhľad je väčšina nechtov krásny a jasný odtieň žltej. Dva prízvukové nechty sú číre a sú tiež ozdobené štrasom. Milujeme žltú farbu a jasné nechty, pretože to sú nevyhnutné trendy na leto. Diamanty sú tiež veľmi pôsobivým doplnkom. Takáto mani je ideálna na dovolenky, večierky alebo ak chcete len vyzerať leskle každý deň!

Neónový žltý nechtový dizajn

Zdroj: @sheadbeauty

12. Ľahké nahé nechty so žiarivým akcentovým nechtom

Možno všetky živé farby a odvážne vzory nechtov nie sú pre vás? Ak je to tak, tento ďalší nápad môže byť presne to, čo potrebujete. Všetky nechty sú lakované svetlou a elegantnou farbou. Existuje jeden prízvuk klinec s jasným nechtovým umením a krásnym diamantovým dizajnom. Ako vidíte, celková manikúra je elegantná, elegantná a elegantná. Jasné nechtové umenie môžete obnoviť pomocou pásky na nechty, online sú návody. Online si môžete kúpiť aj svetlé farby na nechty a kamienky.

Ľahké nahé nechty s iskrivým akcentom

Zdroj: @tior_nails

13. Elegantný dizajn nechtov

Nasledujúci nápad na nechty predstavuje ďalší zvrat v dizajne francúzskej manikúry. Dnes tu máme nahé nechty a namiesto klasických bielych špičiek majú tieto nechty strieborné a trblietavé končeky. Milujeme túto kreatívnu verziu, pretože je taká moderná a trendová. K dispozícii je tiež jeden prízvuk klinec, ktorý je ozdobený drahokamami. Môžete si pozrieť návody, ako vytvoriť podobné tipy online. Tento nail art bude vyhovovať všetkým dĺžkam a tvarom nechtov.

Elegantný dizajn nechtov

Zdroj: @nikishina.nail.studio

14. Nápad na ružový necht Glam

Máte radi ružové a glam nechty? Ak je to tak, táto myšlienka je pre vás ideálna! Tu máme štýlové ihličkové nechty a väčšina nechtov má iný dizajn. Niektoré sú jednoducho ružové, jeden klinec má ružovo -biely ombre a ostatné nechty zdobia nádherné diamanty. Je to jasný a pekný nápad a milujeme ružové drahokamy! Obnovte celý vzhľad alebo iba jeden dva z návrhov. Tak či onak, vaše nechty budú vyzerať úchvatne.

Glam Pink Stiletto Nail Idea

Zdroj: @margaritasnailz

15. French Fade with Glitzy Accent Nail

Ďalej tu máme ďalší elegantný a štýlový nápad. Tieto nechty majú francúzsku farbu alebo inak známu ako francúzsky ombre a jeden klinec je tiež ozdobený drahokamami. Drahokamový dizajn je krásny a jedinečný kvôli rôznym použitým tvarom. Na internete si môžete kúpiť rôzne tvarované diamanty a umiestniť ich do skvelých vzorov, ako je tento. Takáto mani je glam, ľahko sa nosí a pristane každému.

Francúzsky fade s lesklým akcentovým nechtom

Zdroj: @sheadbeauty

16. Ružové rakvy na nechty

Ak chcete experimentovať s rôznymi štýlmi nechtov, potom je tento nápad pre vás. Tu máme žiarivú ružovú manikúru a každý necht má iný dizajn. Jeden klinec je trblietavý ombre, druhý má mramorové umenie, potom celé trblietky a nakoniec posledný necht je ružový s kamienkami. To sú štyri rôzne pohľady na jednu manikúru. Pre necht na palci si môžete vybrať akýkoľvek dizajn. K dispozícii sú online návody na kresbu nechtov z mramoru, aby ste si to mohli vyskúšať sami. Toto je perfektný vzhľad na leto!

Ružové rakvy s diamantmi a mramorovým umením

Zdroj: @nailsbykatrins

17. Aktové nechty s diamantmi

Tento ďalší nápad je jednoduchý, štýlový a elegantný. Z tohto pohľadu sú všetky nechty nahé. Každý z nich je ozdobený siedmimi trblietavými kamienkami. Takáto mani sa bude veľmi ľahko obnovovať. Budete potrebovať iba nahý lak na nechty, kamienky a lepidlo na nechty. Stačí si nalakovať nechty a nalepiť diamanty. Môžete tiež použiť číry vrchný lak. Milujeme tento nápad na nechty, pretože sa ľahko nosí a bude vyhovovať akejkoľvek príležitosti.

Nahé nechty s diamantmi

Zdroj: @onyxfiles

18. Krásne čierne matné nechty

Ďalej vám ukážeme krásnu čiernu manikúru. Tieto nechty majú tvar rakvy a majú jedinečný dizajn nechtov. Každý z nich má iný dizajn nechtového umenia vrátane kamienkov a jasných špičiek. Klinec umenie je tak vyhlásenie, pretože drahokamy rôznych veľkostí boli použité s rôznym umiestnením. Nechtové umenie, ako je toto, robí vašu manikúru tak jedinečnou. Je to veľmi elegantný nápad a s čiernou farbou by bol skvelý na jeseň a zimu. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo ho zmierniť a použiť menej kamienkov.

Čierne matné nechty s kamienkami

Zdroj: @onyxfiles

19. Matné nechty s Bling

Ďalší nápad na nechty je pre dámy, ktoré milujú diamanty a bling! Tu máme matné fialové nechty a každý je ozdobený iným drahokamovým dizajnom. Milujeme všetky nechty, ale najmä tie s väčšími drahokamami. Je to úžasná manikúra a rozhodne si vyžaduje pozornosť. Môžete vytvoriť celú sériu alebo vyskúšať jeden alebo dva z návrhov. Myslíme si, že diamanty by tiež vyzerali skvele s rôznymi farbami nechtov. Rozhodnite sa pre jasnejšie odtiene na jar a v lete a pre tmavšie odtiene na jeseň a v zime.

Matné fialové nechty s diamantmi

Zdroj: @_zvolené

20. Dizajn nechtov Super Glam

Hľadáte očarujúci a jedinečný dizajn nechtov? Ak je to tak, mohlo by to byť pre teba perfektné. Každý klinec má iný dizajn a je tam od všetkého trochu – od ombre po trblietky, drahokamy a dokonca sú tu aj biele kvety, ktoré vyzerajú ako ruže. To, čo na tomto dizajne skutočne milujeme, sú zlaté diamanty a jedinečné nechtové umenie. Zlato dodáva nechtom luxusný vzhľad. Zlatý kamienok si môžete kúpiť online.

Super glam dizajn nechtov

Zdroj: @riyathai87

21. Dúhové nechty s krásnymi diamantmi

Tento nasledujúci vzhľad je jedným z našich obľúbených! Tu máme dúhové nechty s diamantovým prízvukom. Keď sú nechty dúhové, budú pri pohľade pod rôznymi uhlami vyzerať rôzne farby. Ako vidíte, je to veľmi štýlový efekt. Milujeme akcentový klinec, pretože kamienky majú všetky rôzne farby. Toto je ohromujúci pohľad. Znovu vytvorte túto mani alebo si môžete vybrať rôzne kryštálové farby.

Dúhové nechty s krásnymi diamantmi

Zdroj: @riyathai87

22. Elegantný nápad na tmavozelený necht

Ak dávate prednosť tomu, aby vaše nechty mali jemnejšie diamantové umenie, potom musíte vidieť tento ďalší nápad. Tu máme krátke, tmavozelené nechty a niektoré sú matné a niektoré lesklé. K dispozícii je tiež prízvuk klinec s radom tmavých kryštálov. Ako vidíte, kryštály sú dosť nízke, ale stále vynikajú. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo vyskúšať dizajn na dlhších nechtoch. Môžete sa rozhodnúť pre matnú alebo lesklú farbu, čokoľvek dáte prednosť.

Elegantný tmavozelený nápad na nechty

Zdroj: @nikishina.nail.studio

23. Glitzy Pink Nails

Posledný nápad na nechty, ktorý vám musíme ukázať, je živý, zábavný a efektný. Každý klinec má iný dizajn vrátane ombre, šumivých kryštálov, srdiečok a ďalších. Je to roztomilý a pekný vzhľad, ktorý by bol ideálny na leto alebo na príležitosti, ako je Valentín. Môžete použiť šablóny alebo si môžete ručne namaľovať srdiečka. Na internete sú návody.

Trblietavé ružové nechty s kryštálmi

Zdroj: @nailsbymztina

Dúfame, že vás tieto nápady na nechty s diamantmi inšpirovali!

Previous Post
31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc
Next Post
51 Tatuaje Rege și Regină pentru Cupluri