15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

21 najlepších kučeravých ostrihaných účesov Pixie za rok 2019

11. Elegantný a elegantný pixie

Tento ďalší účes je ďalším z našich obľúbených. Za týmto účelom sú vlasy ostrihané na krátky štýl okolo chrbta a bokov a vlasy sú na vrchu o niečo dlhšie a kučeravejšie. Kudrlinky sa tiež nosia na jednej strane, čo vytvára jemné bočné ofiny. Je to elegantný a elegantný účes.

Kučeravý strih Pixie pre čierne ženy

Zdroj: @jhautespot

12. Zvýraznený účes Pixie

Chcete nový strih a farbu? Ak je to tak, táto myšlienka by mohla byť pre teba ideálna. Tu máme krátky a kučeravý strih pixie. Vlasy sú tmavé a horná časť vlasov má teplé karamelové odlesky. Ako vidíte, melíry pôsobia tak elegantne a taktiež rozžiaria vlasy. Takto zvýraznený pixie je perfektný, ak sú vaše vlasy trochu fádne a potrebujú zdvihnúť. Pre zvýraznenie môžete vybrať akúkoľvek farbu.

Zvýraznený účes Pixie

Zdroj: @sharraspann

13. Super krátky strih Pixie

Ďalej vám ukážeme krátky a trendový strih pixie. Vlasy sú tentoraz veľmi krátke okolo chrbta a bokov, pôsobia takmer oholene. Vlasy na vrchu sú trochu dlhšie a sú aj kučeravé. Je to veľmi štýlový strih a je skvelý pre zaneprázdnené dámy na cestách, ktoré potrebujú ľahko upraviteľné vlasy, ktoré sa budú hodiť na každú príležitosť. Je to perfektný pixie pre moderné a trendové ženy.

Super krátky kučeravý strih Pixie

Zdroj: @cerianjenkins

14. Pastelová pixie s kučeravými ofinami

Skôr v príspevku sme zdieľali jasný pastelový strih pixie. Ak sa vám tento nápad páčil, môže sa vám páčiť aj tento. Tu máme krátke pixie s krásnymi kučerami. Vlasy sú tiež zafarbené v svetlom pastelovom odtieni. Toto je ďalší spôsob, ako nosiť pastelový pixie. Je to roztomilý a ostrý účes, ktorý je ideálny pre odvážnejšie dámy, ktoré chcú urobiť vyhlásenie.

Pastelová pixie

Zdroj: @lovetwoshoes

15. Pixie strih s veľkými kučerami

Milujeme tento ďalší účes. Tu máme úžasný strih pixie, ktorý je krátky a horná časť vlasov je ozdobená veľkými a objemnými kučerami. Väčšie kučery urobia také vyhlásenie a vytvoria taký elegantný a elegantný vzhľad. Takéto vlasy vám dodajú očarujúcu atmosféru a myslíme si, že aj tie najdôležitejšie sú nádherné.

Pixie strih s veľkými kučerami

Zdroj: @vesper___lynd

16. Nápaditý ostrihaný krátky účes

Tento ďalší účes je jednoduchý, štýlový a super elegantný. Vlasy sú krátke s oholeným vzhľadom a vlasy sú na vrchu o niečo dlhšie s krásnymi kučerami. Jedná sa o ľahko nositeľný účes, vďaka ktorému budete vyzerať trendy pre každú príležitosť. Znovu vytvorte tento účes, alebo môžete vyskúšať strih vo funky farbe, ako je červená, a oživiť ho. Tak či onak, s takýmto strihom budú vaše vlasy vyzerať úžasne.

Nápaditý ostrihaný krátky účes

Zdroj: @mikemihay

17. Edgy Red Hairstyle

Ďalší účes pixie je ďalším z našich obľúbených! Okolo chrbta a bokov sú vlasy krátke. Vlasy na vrchu sú dosť dlhé a sú krásne natočené a nosené na jednej strane. To, čo na štýle skutočne milujeme, je farba. Je to teplý a korenistý odtieň, ktorý dodáva vlasom nervózny vzhľad. Takéto vlasy by vyzerali nádherne na jeseň a v zime.

Edgy Red Pixie účes

Zdroj: @blakesterhair

18. Pixie strih s ofinou a voľnými kučerami

Ďalej vám ukážeme ďalší roztomilý a ležérny účes. Tentoraz majú vlasy obvyklý krátky strih a horná časť vlasov je upravená do voľných a štruktúrovaných kučier. Je to uvoľnený a ľahko nositeľný strih pixie. Takéto vlasy pristanú každému a sú tiež dosť nervózne a moderné.

ixie Strih s ofinou a voľnými kučerami

Zdroj: @dknastudio

19. Pixie vo vintage štýle

Milujete účesy s vintage atmosférou? Ak je to tak, mohlo by to byť pre teba perfektné. Tu máme úžasný blond pixie strih, ktorý bol štylizovaný červenou šatkou. Ako vidíte, červená šatka dodáva vlasom vintage a ostrý vzhľad. Je to roztomilý účes a svoju pixie môžete doplniť ľubovoľnou šatkou, ktorá sa vám páči.

Pixie vo vintage štýle

Zdroj: @_miss_marie_b

20. Elegantný štýl Pixie

Ak hľadáte elegantný, elegantný a elegantný strih pixie, môže to byť pre vás to pravé. Za týmto účelom boli jej vlasy celkom skrátené, ale nemali príliš krátky chrbát a boky. Vlasy sú tiež krásne kučeravé. Tento účes milujeme, pretože je nadčasový, ohromujúci a pristane každému.

Elegantný štýl Pixie

Zdroj: @taylorjwoodworth

21. Trendy Pixie so žiarivými prednosťami

Posledná vlasová myšlienka, ktorú vám musíme ukázať, je trendová, odvážna a tvrdá. Tu máme roztomilý strih pixie so žiarivými odleskami. Vlasy boli tiež upravené do ostrý Mohawk. Milujeme strih, štýl a farbu. Je to tak moderné, zábavné a bude to predvádzať váš jedinečný zmysel pre štýl. Znova vytvorte tento pixie alebo vyskúšajte zvýraznenia v inej farbe.

Trendy Pixie so žiarivými prednosťami

Zdroj: @hairbyginny

Dúfame, že vás tieto kučeravé účesy strihané pixie inšpirovali!

Previous Post
31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc
Next Post
51 Tatuaje Rege și Regină pentru Cupluri