15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 elegantných vzorov nechtov Baby Boomer, ktoré sa vám budú páčiť

Jedným z trendov, ktoré musíte mať, sú nechty typu baby boomer. Tieto super elegantné nechty zdobia umenie ombre vo svetlo ružovej a bielej farbe. Je to ako francúzska manikúra, ale namiesto bielych špičiek s ružovými nechtami sú farby zmiešané a preto sa týmto nechtom hovorí aj francúzsky ombre alebo francúzsky fade. Nie je potvrdené, prečo sa tento trend nazýva baby boomer, ale špekulovalo sa, že je to kvôli tomu, že tieto farby boli pre nechty obľúbené od 40. rokov do 60. rokov, ktoré sú známe ako éra baby boomu. Milujeme tento vzhľad a vieme, že vy tiež, takže sme našli 41 najkrajších prevedení. Existujú iskrivé verzie, jednoduché a klasické nechty a oveľa viac. Pozrite sa a nájdite svojho obľúbeného.

1. Jednoduché a štýlové nechty Baby Boomer

Prvá myšlienka nechtov, ktorú vám musíme ukázať, je jednoduchá a veľmi štýlová. Každý klinec má oválny tvar a má krásny dizajn baby boomer. Milujeme tvar nechtov, pretože vďaka nim ombre vyzerá ešte elegantnejšie. Takáto manikúra je elegantná a pristane každému. Takéto nechty môžete nosiť na každú príležitosť.

Jednoduché a štýlové nechtíky pre baby boomer

Zdroj: @nailsbycambria

2. Baby Boomer nechty s nechtom s prízvukom Glam

Ak chcete jazzovať jednoduchú manikúru, môžete skúsiť tento glam prízvuk. Všetky nechty majú ružovo -biely dizajn baby boomu, ale jeden necht je ozdobený kryštálmi. Ako vidíte, drahokamy urobia vyhlásenie a dodajú nechtom iskru. Môžete vytvoriť niečo podobné a kryštály na nechty je možné kúpiť online.

Baby Boomer nechty s nechtom s prízvukom Glam

Zdroj: @nailz_ann.indigo_

3. Silver Glitter and French Fade

Milujete nosiť žiarivé nechty? Ak je to tak, musíte sa pozrieť na tento ďalší nápad! Tu máme elegantné baby boomer nechty, ale dva z nechtov sú pokryté trblietavými striebornými leskmi. Trblietky a francúzske vyblednuté nechtové umenie sa dokonale dopĺňajú. Takéto nechty by boli perfektné na špeciálnu príležitosť a možno aj na svadbu.

Strieborné trblietky a francúzske vyblednuté nechty

Zdroj: @katenailssss

4. Nápad na nechtovú zlatú fóliu

Ďalej vám ukážeme trendový a glam dizajn. Všetky nechty majú ozdobu baby boomer, ale jeden má zlatý akcent. Akcentný necht ponúka štýlové nechtové umenie zo zlatej fólie. Milujeme zlatú fóliu a ombre dohromady – je to ohromujúca kombinácia. Zlaté fólie je možné kúpiť online a na internete je mnoho návodov, ktoré vám ukážu, ako ich tiež použiť.

Myšlienka nechtov na zlatú fóliu Glam

Zdroj: @marinatv_mastereducador

5. Baby Boomer nechty s trblietkami

Hľadáte krásny dizajn nechtov, ktorý by ste nosili na špeciálnu príležitosť? Ak ste, mali by ste vidieť tento ďalší nápad. Dva nechty majú ombre baby boomer, dva sú ružové so striebornými trblietkami a jeden klinec je celý pokrytý trblietkami. Je to úžasný dizajn nechtov a ružová vyzerá tak pekne a elegantne. Môžete obnoviť celý vzhľad alebo skúsiť len ružovú farbu s baby boomer nail art, ktorý by vyzeral nádherne.

Baby Boomer nechty s trblietkami

Zdroj: @joannasnails

6. Matné francúzske ombre

Ďalší nápad na nechty, ktorý vám musíme ukázať, je jednoduchý, štýlový a ohromujúci. Tieto nechty majú tvar rakvy a sú zdobené nechtami. Milujeme tento dizajn, pretože ombre je matný, čo mu dodáva matný vzhľad. Je to nádherná manikúra a je ideálna pre elegantné dámy. Podobný dizajn je možné vytvoriť na akomkoľvek tvare nechtov. Matný ombre by na mandľových nechtoch vyzeral úžasne.

Matné francúzske nechty Ombre

Zdroj: @nailsbymztina

7. Baby Boomer nechty v tvare ihličiek

Náš ďalší nápad predstavuje dizajn baby boomu na ihličkových nechtoch. Milujeme túto kombináciu, pretože ombre je elegantný, ale štýlový tvar ihličnatého dreva dodáva nechtovému umeniu krajší vzhľad. Vďaka tomu získate to najlepšie z oboch svetov. Budete mať elegantné aj klasické nechty, ale zároveň budete vyzerať trendovo a moderne. Takáto manikúra je ideálna pre tých, ktorí radi nosia odvážnejšie nechty.

Baby Boomer nechty v tvare ihličiek

Zdroj: @bwbeautyyxe

8. French Fade and Glitter

Svetlé odtiene použité v baby boomer nail art budú vyhovovať takmer akejkoľvek inej farbe a vzoru. Jedna farba, s ktorou ombre vyzerá úžasne, je zlatá. Neberte to jednoducho ako slovo, pozrite sa na nasledujúci pohľad. Väčšina nechtov má francúzsky vyblednutý dizajn, ale dva nechty sú zlaté a lesklé. Jeden klinec je úplne zlatý a druhý zlatý a nahý ombre. Je to taký glam dizajn a bolo by to perfektné na večernú párty alebo párty.

Francúzske vyblednuté a trblietavé nechty

Zdroj: @joannasnails

9. Elegantné nechtíky pre baby boomer

Ďalej tu máme veľmi elegantný dizajn, ktorý môžete vidieť. Nechty majú okrúhly tvar a všetky sú zdobené nechtovým umením. Jeden klinec na každej ruke má tiež jemný biely dizajn. Nechtový umenie je taký krásny a má kvetinový vzhľad. Takéto nechty by boli perfektné pre nevestu alebo pre družičku. Obnovte biely vzhľad alebo môžete skúsiť svetlo ružovú farbu aj pre nail art.

Elegantné nechty Baby Boomer

Zdroj: @joasminanailstrenersilcare

10. Baby Boomer nechty s nechtami s kryštálovým akcentom

Ak milujete nechtové umenie s kryštálmi, musíte sa pozrieť na tento ďalší nápad. Táto manikúra ponúka dlhé nechty tvaru rakvy. Všetci majú lesklý vzor baby boomer ombre a jeden klinec na každej ruke má tiež krištáľový dizajn. Každý z prízvukových nechtov má iný žiarivý dizajn a drahokamy skutočne urobia vyhlásenie. Takáto manikúra je ideálna pre dámy, ktoré radi vyniknú a ktoré radi vyzerajú glam.

Baby Boomer nechty s kryštálovými nechtami

Zdroj: @sheadbeauty

Previous Post
31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc
Next Post
51 Tatuaje Rege și Regină pentru Cupluri