15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 Príklady melírovaných vlasov, ktoré môžete svojmu kaderníkovi priniesť

Ak sa v poslednom čase pozeráte do zrkadla na svoje vlasy a máte pocit, že pôsobia matne, fádne a nudne, potom vám prichádzame na pomoc! Jeden spôsob, ako by ste mohli vyriešiť problém s vlasmi, je melír. Melír je štýlový spôsob, ako vyskúšať novú farbu, udržiava sa jednoduchšie ako celoplošná farba a nová farba rozžiari vaše vlasy. Aby sme vám poskytli inšpiráciu, našli sme 23 najkrajších nápadov na melír. Nájdete tu melír pre tmavé vlasy, svetlé vlasy a existujú aj živé farby.

1. Krásne blond melír

Najprv vám ukážeme tento krásny blond účes. Farba pod melírmi je dosť tmavá a na vrch sa pridala svetlá blond farba. Napriek tomu, že je blondínka svetlá, ladí s tmavším odtieňom a výsledkom je prirodzene vyzerajúci účes. Takéto vlasy by boli perfektné na leto, pretože získate vzhľad pobozkaný na slnku.

Krásne blond melír

Zdroj: @stylesbymaddy

2. Nápad na fialové vlasy

Ak sa cítite odvážne a chcete úplnú premenu vlasov, mali by ste zvážiť žiarivé melíry, ako sú tieto. Tu máme tmavé vlasy s pridanými fialovými tónmi. Ako vidíte, fialové odlesky pôsobia úchvatne a vlasy skutočne vyniknú. Tmavofialová, ako je táto, sa najlepšie hodí k farbám vlasov, ako je čierna alebo hnedá. Ostatné farby na vlasy by mali ísť do svetlejšieho odtieňa.

Purple Highlights Idea

Zdroj: @hairbybrii__

3. Elegantné hnedé odlesky

Ďalej máme elegantný a jemnejší nápad. Pre tento vzhľad sú vlasy veľmi tmavé a do vlasov boli pridané svetlohnedé odlesky. Tieto melíry by boli skvelé pre unavené vlasy, ktoré jednoducho potrebujú zdvihnúť. Je to skvelý účes pre dámy, ktoré chcú vlasy štýlové a ľahko sa nosia.

Elegantné hnedé prednosti

Zdroj: @hairbybrii__

4. Hlavné prvky teplej medi

Okoreňte svoje vlasy pridaním teplých odleskov, ako sú tieto. Vlasy pod melírmi sú krásne hnedé a skutočné melíry sú tmavo medené. Je to nádherný nápad na vlasy a farba by bola ideálna na jeseň a zimu. Takéto melíry budú vyhovovať hnedým a červeným farbám vlasov.

Hlavné prvky z teplej medi

Zdroj: @stylesbymaddy

5. Trendy zvýraznený Bob

Náš ďalší nápad na vlasy má trendový strih a farbu. Tu máme krátky tmavý bob s pridanými blond melírmi. Nie je toľko odleskov, takže blond farba je celkom jemná, ak chcete výraznejší vzhľad, pridajte viac blond. Je to nádherný účes a strih aj farba budú perfektné na leto. Môžete samozrejme vyskúšať takýto bob s akýmikoľvek farbami vlasov a melíru.

Trendy zvýraznený účes Bob

Zdroj: @alexa.hamilton.hair

6. Svetlé prednosti medi

Ďalší účes, ktorý vám musíme ukázať, je ohnivý a odvážny. Za týmto účelom sú vlasy tmavo červeným odtieňom a sú zvýraznené medenou farbou. Použitý medený odtieň je dosť jasný, takže vlasy urobia vyhlásenie. Je to nádherná farebná kombinácia a tieto melíry sú ideálne pre dámy s červenými alebo zázvorovými vlasmi.

Jasné medené prednosti

Zdroj: @hairbyamyz

7. Svetlá blondínka Nápad

Ak ste chceli vyskúšať blond, ale nechcete si zafarbiť všetky vlasy, potom sú pre vás perfektné melíry. Tu máme tmavé vlasy s pridanými blond melírmi. Blondínka rozžiari vaše vlasy, ale pod nimi máte stále svoju prirodzenú farbu. Navyše, ak sa rozhodnete, že blondínka nie je pre vás, potom vyrastie.

Svetlá blondínka zvýrazňuje nápad

Zdroj: @hairbybrii__

8. Štýlové svetlohnedé prednosti

Ďalej máme ďalší svetlo hnedý vzhľad. Tento účes má tmavé vlasy v koreni a ďalej vo vlasoch boli pridané svetlohnedé odlesky. Pretože sú prírodné vlasy a melíry hnedé, skvele sa dopĺňajú a dodávajú vlasom prirodzený vzhľad. Táto metóda funguje s akoukoľvek farbou vlasov okrem čiernej. Bez ohľadu na to, aká je vaša prirodzená farba vlasov, skúste vybrať melír, ktorý je len o niekoľko odtieňov svetlejší.

Štýlové svetlohnedé prednosti

Zdroj: @kellymassiashair

9. Pink and Orange Highlights Idea

Možno všetky prirodzene vyzerajúce účesy nie sú pre vás a chcete, aby boli vaše vlasy jedinečnejšie? Ak to znie ako vy, potom sa musíte pozrieť na nasledujúci účes. Pre tento vzhľad boli do vlasov pridané ružové, fialové a oranžové odlesky. Milujeme túto žiarivú farebnú kombináciu a pristane každému. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo si vybrať rôzne farby. Ak je to na váš vkus príliš odvážne, zvoľte iba jeden odtieň.

Ružová a oranžová zvýrazňuje nápad

Zdroj: @stylesbymaddy

10. Bright Blonde Highlights

Doprajte svojim vlasom letný a plážový vzhľad s takýmito melírmi. Prirodzené vlasy sú dosť tmavé a boli pridané veľmi svetlé blond odlesky. Ako vidíte, blond farba vyzerá úžasne s textúrovanými vlnami. Je to štýlový a ľahko nositeľný nápad na vlasy a môžete to samozrejme skúsiť aj s rovnými vlasmi.

Svetlé blond odlesky

Zdroj: @jmalonehair

Previous Post
31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc
Next Post
51 Tatuaje Rege și Regină pentru Cupluri