15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 must-see havana twist účesov

Havanské zákruty sú jedným z najhorúcejších účesov, ktoré môžete vyskúšať. Tieto zákruty sú ako Marleyho zákruty, ale nie sú také ťažké a majú inú textúru, ktorá dodáva vlasom väčší objem. Pretože tieto skrútené účesy sú ľahšie a pohodlnejšie, havanské zákruty budú perfektné pre nadchádzajúcu letnú sezónu. Aby sme vám ukázali, aké všestranné a štýlové môžu byť zákruty, našli sme na Instagrame 23 najlepších Havana Twist účesov. Nájdete tu výrazné farby, aktualizácie, jednoduché účesy a ďalšie!

1. Elegantný Havana Twist Look

Prvý účes, ktorý vám musíme ukázať, pristane každému a ľahko sa nosí. Tu máme dlhé havanské zákruty s jednoduchou bočnou časťou. Tieto zvraty sú krásne, elegantné a zaistia, že budete vyzerať glam na každú príležitosť. Obnovte tento vzhľad alebo môžete skúsiť kratšie alebo dlhšie zákruty.

Elegantný Havana Twist Look

Zdroj: @thedynamiteworld

2. Half Up Bun

Vaše zvraty môžu byť štylizované rôznymi spôsobmi a chladný vzhľad, ktorý by ste mohli vyskúšať, je polovičný drdol. Tieto zákruty sú dlhé a majú krásnu vínovú farbu a potom boli upravené do polovičného drdolu. Drdol je umiestnený smerom k prednej časti hlavy. Je to trendový twist účes a na leto by vyzeral úžasne. Môžete skúsiť podobný štýl ako tento alebo môžete skúsiť kratšie vrkoče v akejkoľvek farbe.

Štýl Half Up Bun s havanskými zvratmi

Zdroj: @i.am.rachel

3. Dlhé a robustné zákruty

Ak milujete jedinečné a roztomilé účesy, je to pre vás. Vlasy boli upravené do dlhých havanských zákrut a predná časť vlasov bola vložená do dvoch chvostov, zatiaľ čo ostatné zákruty sú rozpustené. Tieto zvraty majú aj štýlové zlaté doplnky. Je to vzhľad, ktorý robí vzhľad a je ideálny pre dámy, ktoré radi sú odvážne. Skúste tento účes alebo môžete použiť akékoľvek vlasové doplnky.

Dlhé a hrubé zákruty

Zdroj: @mimithenerd

4. Bohyňa sa krúti

Ďalej máme super štýlový nápad na vlasy. Za týmto účelom boli vlasy upravené do robustných zákrut s kučeravými koncami. Je to tak pekný vzhľad a pretože štýl je jednoduchý, môže byť oblečený hore alebo dole, aby vyhovoval akejkoľvek príležitosti. Na nasledujúcej stránke si môžete prečítať o vlasoch použitých na kučeravé konce a niekoľko tipov na vytvorenie štýlu.

Účes bohyne Twist

Zdroj: @chi.nwe.okwu

5. Krásne blond zákruty

Nudia vás vlasy a chcete vyskúšať úplne nový účes? Ak je to tak, zvážte niečo také. Tu máme ohromujúce svetlo blond zákruty. Použitý blond odtieň je nádherný a je perfektný na leto! Tieto dlhé vrkoče môžete obnoviť, alebo môžete skúsiť kratšie, alebo môžete skúsiť aj iný blond odtieň. Tak či onak, blonďavé zákruty budú vyzerať úžasne.

Krásne blond zákruty

Zdroj: @thedynamiteworld

6. Doplnkový chvost

Ďalším trendovým účesom, ktorý môžete vytvoriť svojimi zákrutami, je chvost a tu je nádherný príklad! Vlasy sú vpredu krásne spletené, zatiaľ čo skutočný chvost má robustné havanské zákruty. Je to štýlový chvost, ktorý pristane každému. Tento chvost má tiež šnúry a manžety. Tento chvost môžete znova vytvoriť alebo vyskúšať chvost bez príslušenstva, aby ste získali jemnejší vzhľad.

Prámiky do chvostového chvosta

Zdroj: @worldofbraiding

7. Dlhé havanské zákruty

Doprajte svojim vlasom očarujúcu premenu s havanskými zákrutami, ako sú tieto! Tento účes sa vyznačuje dlhými a robustnými zákrutami. Je to krásny a ľahko nositeľný vzhľad. Nechajte to takto šik a jednoduché, alebo si môžete vlasy rozžehliť výberom studenej farby vlasov alebo vlasových doplnkov. Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete nosiť zákruty, budú vyzerať nádherne!

Dlhé havanské zvraty

Zdroj: @_divacleopatra_

8. Docela purpurové zákruty

Rozmýšľate nad vyskúšaním štýlovej novej farby na vlasy? Ak áno, zvážte fialovú! Fialová je taká krásna a odvážna farba. Môžete si vytvoriť úžasné účesy a tu je nádherný príklad. Táto myšlienka vlasov obsahuje robustné fialové havanské zákruty. Je to účes, ktorý robí vyhlásenia a pristane každému. Nižšie si môžete prečítať návod na YouTube, ako vytvoriť vzhľad.

Docela purpurové zákruty

Zdroj: @thebrilliantbeauty

9. Jumbo Havana Twist

Našou ďalšou myšlienkou je ďalší účes s doplnkami. Za týmto účelom sú vlasy upravené do jumbo havanských zákrut. Vlasy sú zakončené manžetami a šnúrkami. Jedná sa o trendový účes a bude vyzerať úžasne na každom. Môžete sa rekreovať so zlatými doplnkami pre glam look alebo môžete vyskúšať farebné doplnky pre odvážnejší účes.

Jumbo Havana sa krúti s manžetami a šnúrkami

Zdroj: @pinkvalenciaga_

10. Krátke havanské zvraty

Ak všetky dlhé účesy nie sú pre vás, tak prečo neskúsiť niečo kratšie ako toto? Tu máme krásny havanský twist štýl. Tieto zákruty majú dĺžku, ktorá je tesne za ramenami, čo dodáva vlasom dlhý bobový vzhľad. Je to krásny a ľahko nositeľný účes. Kratší štýl, ako je tento, bude perfektný na leto. Znovu to vytvorte, alebo môžete ísť ešte kratšie.

Krátke havanské zvraty

Zdroj: @va_slim25

Previous Post
31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc
Next Post
51 Tatuaje Rege și Regină pentru Cupluri