15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Krásne očné tiene vyzerajú na deň aj večer

Stále hľadáte inšpiráciu na líčenie? Potom je to pre vás ideálne miesto! Na Instagrame sme našli 43 najúžasnejších vzhľadov očných tieňov, ktoré vytvorili vizážisti. Existuje nápad na očné tiene, ktorý by vyhovoval každému od glam trblietok po výrazné očné linky a jasné farby očných tieňov. Tieto líčiace looky si môžete vytvoriť sami doma a ku každému produktu existujú nápady, ktoré sú perfektné pre nováčikov v líčení a pre profesionálov. Na čo čakáš? Pozrite sa a zistite, aké nové očné tiene chcete vyskúšať!

1. Vzhľad zlatých a fialových očných tieňov

Prvý vzhľad očných tieňov, ktorý vám musíme ukázať, je glam, farebný a štýlový. Na hornom viečku je teplá bronzová zmes s nápadnými purpurovými očnými linkami, zatiaľ čo na spodnej línii mihalníc je úchvatný pohyb purpurových očných tieňov. Milujeme farebnú kombináciu hnedej, bronzovej a fialovej, pretože pristane každému. Oči ako tieto by boli perfektné na leto.

Vzhľad zlatých a fialových očných tieňov

Zdroj: @alicjajmakeup

Použité výrobky: Anastasia Beverly Hills Norvina Palette, ABH Dipbrow Pomade v Ash Brown a Sminko Lashes v Twiggy.

2. Krásne bronzové oči s čiernymi očnými linkami

Ďalej, v našom zozname vzhľadov očných tieňov je tento nádherný nápad pre dámy s tmavšou pokožkou a očami. Tento nápad na líčenie ponúka úžasné bronzové odtiene s klasickým pohybom očných liniek a krásnymi riasami. Použité hnedé tóny len dokonale dopĺňajú jej oči a tón pleti. Bolo by to skvelé na letnú sezónu a na prázdniny. Vzhľad môžete samozrejme obnoviť pomocou akéhokoľvek odtieňa pokožky a farby očí.

Krásne bronzové oči s čiernymi očnými linkami

Zdroj: @jasmijniris

Použité produkty: Anastasia Beverly Hills Dipbrow v tmavohnedej farbe a očné tiene ABH v odtieňoch Realgar, Tiger’s Eye a Golden Copper.

3. Vyhlásenie, ktoré robí oči a nádherné mihalnice

Ak chcete oči vytvárajúce vyhlásenia, vďaka ktorým budete vyčnievať z davu, potom by tento vzhľad mohol byť pre vás ideálny. Oči majú úžasnú kombináciu zelených a tmavých očných tieňov. K dispozícii je tiež množstvo trblietok a odvážnych čiernych očných liniek. Je to nádherný vzhľad a zelené odtiene sú super štýlové. Tento make -up by bol perfektný na večer alebo na špeciálnu príležitosť, kde chcete urobiť dojem.

Vyhlásenie, ktoré robí oči a nádherné mihalnice

Zdroj: @makeupbyalinna

Použité produkty: Morphe 35M Boss Mood Palette, Lit Cosmetics Creammy Caramel Glitter, Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade in Dark Brown a Lilly Lashes in Caramel.

4. Odvážny nápad na líčenie modrého oka

Radi nosíte výrazné farby? Ak je to tak, musíte skontrolovať náš ďalší nápad. Tieto oči majú zmes tmavých očných tieňov v hnedých a oranžových tónoch. Vzhľad bol zakončený žiarivými modrými leskmi a krásnymi riasami. Milujeme modrú, pretože je jasná, očarujúca a jedinečná. Takto vyzerajúce očné tiene budú vyzerať úžasne na každom.

Odvážny nápad na líčenie modrého oka pre hnedé oči

Zdroj: @chelseasmakeup

Použité produkty: Benefit Cosmetics Goof Proof Brow Ceruzka v odtieni 6, Morphe x James Charles Palette s odtieňmi No beans, Spooky and Cola, Glitter Realm Cosmetics Blue Glitter a Luxy Lash Lashes in Lil Miss Drip.

5. Makeup Super Glam Cat Eye

Náš ďalší nápad je veľmi očarujúci! Tu máme krásne líčenie očí s vintage vzhľadom. Oči sú vybavené štýlovým záhybom a dramatickým pohybom očných liniek. Je to úžasný nápad na make -up a bolo by to perfektné na večernú prechádzku. Očné linky ako toto budú vyžadovať trpezlivosť a prax, ale konečný výsledok bude stáť za to. Na internete je množstvo návodov, tipov a trikov, ktoré vám pomôžu.

Make -up Super Glam Cat Eye

Zdroj: @jasmijniris

Použité produkty: Anastasia Beverly Hills Dipbrow in Medium Brown, Makeup Geek Cosmetics eyeshadows in Latte and Brownie Points, ABH eyeshadows in Blanc and Vanilla, Sigma Beauty Gel Liner in Wicked and Lash Queen Lashes in Jasmine.

6. Štýlový vzhľad ružových a fialových očných tieňov

Chcete makeup, ktorý predvádza váš jedinečný a farebný zmysel pre štýl? Ak je to tak, mohlo by to byť pre teba perfektné. Tu máme jasný vzhľad očných tieňov, ktorý ponúka fialové, šampanské a ružové odtiene. K dispozícii je tiež zatočenie čiernych očných liniek. Je to živý a zábavný nápad na líčenie, ktorý bude štýlovým vyhlásením, najmä v teplejších mesiacoch. Obnovte celý vzhľad alebo môžete dokonca skúsiť len ružovú a šampanské alebo purpurovú a šampanské. Použitie iba dvoch farieb to trochu stmaví pri každodennom líčení.

Štýlové ružové a fialové očné tiene na leto

Zdroj: @annybeeutee

Použité produkty: Deck of Scarlet 13 a Glow Up Jelly.

7. Makeup so zlatými trblietkami

Dodajte svojmu vzhľadu iskru takto! Tu máme oči, ktoré sú celkom jednoduché. Existuje aj trblietanie s čiernymi očnými linkami a jemnými riasami. Je to nádherný vzhľad, ktorý pristane každému. Bude to vyzerať úžasne na večery, večierky a bude to skvelé aj na prázdniny. Očné tiene vyzerajú, že ich je možné vytvoriť s akoukoľvek trblietavou farbou.

Makeup so zlatými trblietkami

Zdroj: @chelseasmakeup

Použité produkty: Ceruzka Benefit Cosmetics Precisely My Brow v odtieni 6, Natasha Denona BBA Palette s odtieňmi Tusk, Coco a Freckle, Glitter Realm Cosmetics Glitter v Sparkling Orange, NYX Comestics Epic Ink Liner a Huda Beauty Lashes v Jaclyne.

8. Makeup Look Silver Glitter Eye

Ak máte pred sebou špeciálnu príležitosť a chceli by ste očný make -up, ktorý bude úchvatný, potom by to mohlo byť pre vás to pravé. Oči, ktoré tu uvádzame, sú žiarivé a krásne. Horné viečko je pokryté striebornými trblietkami a tmavou zmesou očných tieňov, spodná línia mihalníc je tiež tmavá. Tento vzhľad je zakončený čiernymi očnými linkami a nádhernými riasami. Je to glam a štýlový make -up nápad, ktorý bude vyzerať úžasne na každom.

Make -up Look Silver Glitter Eye

Zdroj: @amorbeautymua

Použité produkty: My Cosmetic Counter Glitter, Eye Kandy Cosmetics Glitter in Jawbreaker and Confetti, Lime Crime Makeup Pisces Glitter, Anastasia Beverly Hills Sultry Palette, ABH Ash Brown Powder Due, Oh Honey Lashes. Základy a bronzery použité na stránke vizážistky si môžete pozrieť vyššie.

9. Bronzové očné tiene Hľadaj Blue Eyes

Ďalej vám ukážeme štýlový vzhľad očných tieňov. Horné viečko má zmes bronzových, oranžových a čiernych očných tieňov a líčenie je dotvorené dlhými falošnými riasami. Je to celkom jednoduchý vzhľad, pretože neexistuje žiadna výrazná očná linka, ale použité farby urobia vyhlásenie samy o sebe. Oči ako tieto sa ľahko nosia a podobná zmes bude vyhovovať všetkým tónom pleti a farbám očí.

Bronzové očné tiene Hľadajte modré oči

Zdroj: @sarahanne616

Použité výrobky: Subkultúra Anastasia Beverly Hills a Moderné renesančné palety.

10. Idea make -upu s iskrivým okom

Ďalší vzhľad líčenia je štýlový, iskrivý a elegantný. Tu máme trblietavý záhyb so zlatými iskrami a odvážnymi čiernymi očnými linkami. Očný make -up je zakončený nádhernými dlhými riasami. Je to úžasný nápad na líčenie a bolo by to skvelé na párty. Bude to perfektné aj na Silvestra.

Iskrivý nápad na líčenie očí pre hnedé oči

Zdroj: @jasmijniris

Použité produkty: Anastasia Beverly Hills Dipbrow in Dark Brown, Tarte Cosmetics Tarteist Pro Palette, Lit Cosmetics Glitter in Champagne Wishes, Sigma Beauty Gel Liner in Wicked and Black Swan Collection Lashes.

Previous Post
31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc
Next Post
51 Tatuaje Rege și Regină pentru Cupluri